Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro - L

Pánske
Iná značka
olivová/khaki
L
veľmi teplé / zimné
andreabugRužomberok 108 inzerátov
207 hodnotení

Predám málo nosenú bezchybnú veľmi peknú kaki páperovú zimnú bundu bez kapucne. Môže byť aj pre ženy, aj pre mužov - univerzálna. Mne je veľká, manžel bundu nosil málo, nesedí mu farba, načo zbytočne schovávať v skrini, keď sa môže niekomu hodiť, v kľude aj žene. :) Niektoré bodky, šmuhy na bunde a iné nezrovnalosti sú odrazom svetla, nie je to vada :)
Zn. kúpená v obchode pre podnikateľov - Metro, je to kvalitná bunda - Activ Swiss Design

Vrecká po boku z oboch strán. Zapínanie na zips + cvoky.
Dole stiahnutá lemom na gumičku, ktorý sa dá zvnútra prispôsobiť. Rukáv zospodu gumička.

Vrchný materiál a podšívka - nylon, výplň - prachové páperie. Veľmi teplučká.

Je prakticky bezchybná, bez žmolkov, bez iných viditeľných závad. Má 2 vonkajšie vrecká na boku, vnútorné vrecko + aj na mobil vnútor.vrecko.

Veľkosť L, aj písané, viď miery, myslím aj sedí na tú veľkosť:
- šírka pod pazuchami 66cm x 2
- výška bundy - merané od najvyššieho bodu /pri krku, od pleca/ po spodok - 75 cm
- rukáv - od krku 81cm, od šva - 62 cm, spod pazuchy - 53 cm

Cena: 12,-€ + 2,80€ poštovné /balík do 2 kg, 2. trieda - samotná bunda váži 0,950kg, pokúsim sa zabaliť do kila, aby bolo poštovné menšie - 2,05€ - doporučene/, prípadne + 2,40€ /bez doručenky /ak do kila, tak 1,40€/, a tým pádom aj bez možnosti reklamácie, keby sa niekde balíček stratil - zatiaľ sa mi nestalo, ale pre istotu napíšem, na vašu zodpovednosť/. Nie výmena!

Prosím, pozrite si aj ostatnú moju ponuku, ušetríte na poštovnom. Ďakujem :)

Pozor! Mávam rôzne "Akcie, zľavy...". Kuk podmienky predaja! :)

20. okt 2014
Zobrazení: 128
12 
Zľava 13 € (História ceny)
Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L
 

Napíš predávajúcemu

Nezabudni na pozdrav a slová: "Prosím" a "Ďakujem"
Ak chceš reagovať ako prihlásená, zadaj aj login a heslo...
Tvoje meno a priezvisko
Email
Overenie
6 + 4 =
 
Podmienky predaja používateľky andreabug

Ak dačo hľadáte, mám toho oveľa viac - dievčenské, či chlapčenské, dámske, či pánske, nestíham nahrávať foto a aktualizovať!!!! Pýtajte sa, rada odpoviem, ak budem mať, či pomeriam, odfotím :) Momentálne potrebujem rôzne TEPLÁKY, ale len na výmenu, ak by sa dalo. Ďakujem.

Vážení kupujúci, ďakujem, že ste nazreli do môjho bazárika. :-)

Keďže veľmi rada predávam /mala som v minulosti aj vlastnú predajňu s hračkami/, a zároveň aj nakupujem, moje celoživotné motto je: NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN... Ceny príp. aj dohodou, pri kúpe viac vecičiek v hotovosti/na účet... (minim. 3ks alebo nákup nad 20,-€), pridám darček podľa vášho vkusu z môjho bazárika - podľa toho za koľko vezmete, za toľko budete mať zdarma, alebo odrátame poštovné, všetko je individuálne a na dohode so zákazníkom :-)

Mám inzeráty ešte aj na Modrej streche, aj na Mojej svadbe - tiež ako "andreabug", dá sa prejsť aj odtiaľto - hore vpravo - "prejdi na"
Iné potreby do domácnosti, knihy... inzerujem aj na bazoši, ktoré sa sem na MK nehodia, sú niektoré nové:
http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=LJ5xpzIuLaIaDTAyoaElqJ0hp2f=&telefon=421908932455&jmeno=A%C4%8Fa

V prípade, ak sa mi niečo zapáči z Vašej ponuky, bude sa mi hodiť k mojej konfekčnej veľkosti a veľkostiam mojej rodiny, nie je problém povymieňať si navzájom, ale len s tými, ktorí nemáte negatívne hodnotenia, 2x som sa popálila, už stačilo :(. Nie raz som si aj pomenila a bola obojstranná spokojnosť. Takže aj výmennému obchodíku dávam plus, ak si niečo vyberiem, ale skôr uprednostním - PREDAJ!!! :-) Niektoré veci na foto sú neožehlené. Ďakujem za pochopenie.

Rada by som Vás oboznámila s mojimi podmienkami, tovarom, cenou, platbou, výmenným obchodíkom,...:

PO KOM SÚ VECIČKY:
Tovar, ktorý predávam, je nosený, ak je nenosený, napíšem v inzeráte. Niektoré druhy oblečenia, vecí, topánok,... sú veľmi málo používané, niektoré obnosené, čomu prislúcha aj cena.
S kúpou súhlasíte vy a uvedomujete si, že kupujete v bazáre, poväčšine to nie je nový tovar, je používaný, nie je stopercentný , keďže je už nosený /aj keď predávam aj tovar, ktorý je ako nový/!!!
Veci sú PRATÉ rubom /opakom/ V PRAČKE /môže sa stať, ak som kúpila vec tu na bazáriku, že to tak nie je a vec vidno používanie, takisto napíšem v inzeráte, ak by bolo vidno pranie, či používanie/!!! Nie sú vyžehlené, len prané, ak sa nedohodneme inak. Aj tak si ich budete prať aj žehliť, takže popri tom všetkom zhone okolo balíkov, nemám kedy sa aj tomu venovať. Obuv vyčistená, alebo sa budem snažiť vyčistiť pred odoslaním!!!

CENA TOVARU, POŠTOVNÉ:
Všetky ceny za tovar sú písané bez poštovného, takže ku kúpe treba prirátať aj poštovné /to platím Pošte, nie je to pre mňa/, balné nezapočítavam. Niekde je napísané, ale záleží koľko zoberiete, ja odvážim, napíšem Vám, koľko budete platiť. Samozrejme sa môžeme dohodnúť aj na cene, ak zoberiete viac tovaru /minim. 3 ks/, príp. na poštovnom /pri nákupe viac ks tovaru, poštovné neplatíte!!!/. Môžeme sa príp. na cene aj dohodnúť, ak uznám za vhodné. Ďakujem za pochopenie, ak nie, ale zatiaľ sa mi to nestalo. :)

PLATBA:
Tovar, ktorý si vyberiete, mi zaplatíte priamo na môj účet v Tatra banke. Variabilný symbol napíšte dátum úhrady, kedy tovar uhrádzate, špecifický symbol je 0008 - tovar, do textu mi uveďte vaše priezvisko a názov tovaru, vecičky,... ktorú ste si u mňa objednali. Ja Vám tovar, hneď po nabehnutí peňazí na môj účet, zároveň pošlem, najlepšie doporučene, aby som mala doklad o odoslaní pre príp. reklamáciu na Pošte, ale na poštovnom sa môžeme tiež dohodnúť, nie som ani proti tomu, že by som poslala obyčajne, ale za to nenesiem zodpovednosť, keďže nemám doklad z Pošty a nemohla by som tovar v prípade straty reklamovať.
Tovar posielam až po nabehnutí peňazí na môj účet TB, príde mi sms.
Zvyknem posielať tovar 2. triedou, občas príde aj na druhý deň. Prípadne uhradíte tovar s balíčenkou /ako balík/, keď Vám tovar príde priamo domov, ale priplatíte si o niečo viac. Môžete si vybrať. /RBK majú samozrejme cenu bez poštovného/.

Na DOBIERKU pošlem iba registrovaným, ak majú pozitívne hodnotenia, príp. takým, ktorí už kupovali v tomto bazáre. Dobierka k doporučeným zásielkam za poštový poukaz na adresu do 30 eur nákup/predaj si priplatíte +0,80 € /teda záleží od váhy tovaru, buď ako balík 2.triedou za 2,80€ alebo 3,20€ + pripočítať uvedenú dobierku 0,80€ alebo doporučene, to sa dohodneme, keď pošlem, lebo neviem presne, aby to bolo v poriadku/, ale nerada tak predávam, keďže nemám istotu, žeby som poštovné zaplatila a vy by ste si tovar neprevzali, čím by mne vznikla škoda. Preto uprednostňujem možnosť platby na môj účet /viď vyššie/.

CENNÍK - SLOVENSKÁ POŠTA aktuálny od 1/1/2013, POZOR - ZVÝŠILO SA!!!!:

LISTOVÁ ZÁSIELKA /bez doručenky, bez možnosti reklamácie, ak sa tovar stratí, ale najlacnejšia možnosť dodávky tovaru/:

1. trieda bez doručenky:
do 50 g 0,65 €
100 g 0,80 €
500g 1,00 €
1000g 1,50 €
2000g 2,50 €

2. trieda bez doručenky:
do 50 g 0,45 €
100 g 0,60 €
500g 0,80 € /väčšinou tak posielam na základe dohody so zákazníkom, ale na jeho riziko, nemám doklad, nemôžem reklamovať!/
1000g 1,40 €
2000g 2,40 €

LISTOVÁ ZÁSIELKA - doporučene /s doručenkou, možnosť reklamácie v prípade straty balíčka/:

1. trieda doporučene /tovar príde na druhý deň/:
do 50g 1,30 €
100g 1,45 €
500 g 1,65 €
1000 g 2,15 €
2000 g 3,15 €

2. trieda doporučene /tovar príde o cca 2 dni/:
do 50g 1,10 €
100g 1,25 €
500g 1,45 € /to je najbežnejší poplatok za tovar, bežne takto posielam tovar/
1000g 2,05 €
2000g 3,05 €

BALÍK /vždy so zárukou, je s podacím lístkom/:

1. trieda. bez poistenia:
do 2 kg 3,50 €
do 5 kg 4,00 €
do 10 kg 5,00 €

Poistenie balík 1. trieda do 30 eur /už bude viac od 1/1/2013!!!!/:
do 1 kg 2,10 eur
do 2 kg 3,10 eur
do 5 kg 3,50 eur
do 10 kg 4,30 eurá
do 15 kg 5,30 eur

Poistenie balík 1. trieda do 250 eur/už bude viac od 1/1/2013!!!!/:
do 1 kg 2,40 eur
do 2 kg 3,40 eur
do 5 kg 3,80 eur
do 10 kg 4,60 eurá
do 15 kg 5,60 eur

2. trieda, bez poistenia:
do 2 kg 2,80 €
do 5 kg 3,20 €
do 10 kg 4,00 €

Poistenie balík 2. trieda do 30 eur /už bude viac od 1/1/2013!!!!/:
do 1 kg 1,9 eur
do 2 kg 2,5 eur
do 5 kg 2,8 eur
do 10 kg 3,30 eur
do 15 kg 3,80 eur

OSTATNÉ V CENNÍKU:
http://cennik.posta.sk/

O preprave ťažšieho tovaru cez kuriéra cez Poštu /do 50kg/ - Kontakt - Bližšie informácie o zásielkach Expres Kuriér získate v príslušnom oblastnom uzle alebo na bezplatnej infolinke zákazníckeho servisu 0800 122 413:
http://www.posta.sk/sluzby/expres-kurier

O balíkoch, spôsobe podania, spôsobe balenia, dodania...:
http://www.posta.sk/sluzby/balik-slovensko

O korešpondencii, akou formou sa balík, list posiela...:
http://www.posta.sk/sluzby/korespondencia

REKLAMÁCIA:
Nemal by byť dôvod k reklamácii, keďže všetky chyby, ktoré sú viditeľné, sú napísané, všetko je zmerané, takže nie je dôvod, že vecička by nemala sedieť. Pýtajte sa, predídeme zbytočným nezrovnalostiam.
Ale ak sa na reklamácii obojstranne dohodneme a ja uznám, že vám vrátim peniažky, sú to len peniaze za tovar, nie poštovné, ani tam ani späť, ani poplatky za prevody v banke a pod., len čistá suma za tovar.
Tovar mi späť neposielajte dobierkou - nebude prebratý!
Peniaze vraciam až potom, ako mi príde tovar v pôvodnom stave. Ak sa cestou poškodí kvôli nekvalitnému zabaleniu z vašej strany, peniaze nevrátim!!!
V prípade, že tovar kvôli ušetreniu na poštovnom pošlete obyčajne a nie doporučene a po ceste sa niekde stratí, takisto peniaze nevraciam, keďže tovar mi nepríde späť.

Som rada, že ste sa rozhodli kupovať vecičky práve z môjho bazárika, vážim si to. Každý kto kúpi u mňa, dostane pozitívne hodnotenie, aj keď ja budem kupovať, ale dávam hodnotenie len tomu, u koho som spokojná s tovarom, to je jasné. Zlé hodnotenia nedávam, ale ak by to muselo byť, tak áno. :-)

Mám inzeráty aj na:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=198691
http://andy76.babybazar.sk/
http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=LJ5xpzIuLaIaDTAyoaElqJ0hp2f=&telefon=421908932455&jmeno=A%C4%8Fa

MOJE VEĽMI ZLÉ OBCHODÍKY S TU REGISTROVANÝMI - SÚKROMNÁ ČIERNA LISTINA:
- monikaferkova - vymenili sme si, na žiadosť pani - ja nové a pani vraj tiež nové, čo vôbec nezodpovedalo tovaru, pričom som jej ešte doplatila :((( Veľmi zlá výmena - 07/2012
- @kubiko - tiež výmena s pani, viac vecičiek - ale jedny tepláky za 3,-€, ktoré by som ani radšej nedarovala, deravé, žmolkavé, vyťahaná guma, špinavé, no strašné niečo :((((- 06/2012
- @lia88 - najhoršia výmena :( Pani som poslala moje vlastne skoro nenosené dve vesty, jedna z nich kožená, nikdy nepraná, oblečená max.2x :( Pani mi poslala špinavé, od chlpov zničené tepláky, špinavé tričká, vypraté, zničené, ešte aj krvavé, totálne odporné, má kopec zlých hodnotení, ale bohužiaľ som jej vtedy aj písala, bola veľmi odmeraná, drzá, pri otázkach na miery, mi napísala, či ma to baví, pričom ona bola prvá, ktorá pýtala odo mňa výmenu, pri veciach nemala miery, bolo normálne, že som vyberala a pýtala miery, nie? Po prvotnom šoku som, prvýkrát, napísala uvedenej pani zlé hodnotenie, ale fakt ma to vytočilo. Nakoniec mi samozrejme pani opätovala zlé hodnotenie, ešte aj klamlivé a urážajúce :( Následne na to jej neoprávnené negatívne hodnotko mi admini vymazali, našťastie, pochopili aj oni + pani nakoniec odo mňa kúpený tovar predávala za oveľa väčšiu cenu, takže super zárobková činnosť. :-(
- @vaneska253 • Neviem, čo sa stalo... Adresa nenapísaná kompletná /myslím, ani neexistuje tá ulica/, rezervované dlho, nedošli peniaze... Bohužiaľ, zlá skúsenosť :-(

Prajem pekné slnečné dni a príjemný nákup. Ďakujem všetkým, ktorí odo mňa vecičky kúpia, kúpili, už teraz je nám za nimi ľúto, keďže nám prirástli k srdcu.

Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L
Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L
Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L
Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L
Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L
Kaki pánska zimná hrubá páperová bunda-Metro, L