Kožúšteky - 86 - NOVÝ TOVAR

veľmi teplé / zimné
86
Iná značka
bledoružová
Kabátiky
Dievčenské

monika1709okres Svidník 1455 inzerátov
727 hodnotení

na objednávku,doba dodania cca 3-4 týždne
veľ.90,100,110,120

13. apr 2014
Zobrazení: 1143  •  Záujemcov: momentálne žiadny
25.50 
Kožúšteky, 86 Kožúšteky, 86 Kožúšteky, 86 Kožúšteky, 86
 

Napíš predávajúcemu

Nezabudni na pozdrav a slová: "Prosím" a "Ďakujem"
Ak chceš reagovať ako prihlásená zadaj aj login a heslo...
Tvoje meno a priezvisko
Email
 
Podmienky predaja užívateľky monika1709

TOVAR JE MOŽNÉ VRÁTIŤ DO 7 DNÍ OD PREBRATIA TOVARU BEZ UDANIA DOVODU, PO TOMTO TERMÍNE TOVAR SPAŤ NEBERIEM!!!
Milí kupujúci, vítame vás v našom obchodíku..
Zodpovedný vedúci: Monika Goldírová
Obchodné meno: Little Shop s.r.o
IČO: 47 477 202
-sídlo: Ladomirová 90 090 03
-e-mail: monika.goldirova@gmail.com(nonstop)
-mobil: 0907 692 208(08:00-20:00)
KOJENECKÝ TOVAR,KOJENECKÉ OBLEČENIE A HRAČKY sú dovážané z Anglicka a Českej republiky, sú certifikované, originály.
OBJEDNÁVKY:
Objednávky sú spracované ihneď po prijatí platby.
Tovar skladom je k dispozícii ihneď!
Všetky zmluvné vzťahy medzi sprostredkovateľom nákupu a Záujemcom sú uzatvorené v súlade s platným právnym poriadkom Slovenskej republiky. Ak je zmluvnou stranou spotrebiteľ, riadia sa neupravené obchodné podmienky občianskym zákonníkom (40/1964 Z.z.) a zákonom o ochrane spotrebiteľa (250/2007 Z.z.) a zákonom o podomovom predaji a zásielkovom predaji (108/200 Z.z.). Ak je zmluvnou stranou podnikateľ riadia sa neupravené obchodné podmienky obchodným zákonníkom (519/1991 Z.z.), všetko v platnom znení.
Záujemca platí cenu, ktorá je uvedená v potvrdení objednávky. Vyhradzujem si právo na predĺženie dodacej doby a to v prípade, že sa vyskytnú nepredvídateľné udalosti. V prípade vypredania tovaru, sa peniaze vracajú späť ak Záujemca nemá záujem o iný tovar alebo sa nedohodneme inak.
Ochrana osobných údajov zákon č. 52/1998 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch, neposkytujem ani nepredávam údaje tretím osobám.
DODACIE LEHOTY
Dodacie lehoty sú pre rôzne druhy produktov rôzne. Termín dodávky alebo odberu tovaru bude vždy oznámený spotrebiteľovi pri overovaní objednávky.
Vo všeobecnosti je termín dodávky alebo odberu tovaru od 15 do 60 dní od dátumu overenia objednávky.
Vo výnimočných prípadoch, keď niektoré druhy tovarov nie sú skladom, a nie sú k dispozícii ani u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia.
PLATOBNÉ PODMIENKY:
Platba vopred na účet:
Záujemca zaplatí cenu objednaného tovaru a služby prevodom na účet, vkladom alebo poštovou poukážkou. Pokiaľ nebude platba prijatá do 3 dní, objednávka sa stornuje a neplatič nebude mať možnosť ďalej objednávať.
Dobierka:
Platba formou dobierky je možná len na tovar skladom.
ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY A ODSTÚPENIE OD ZMLUVY:
Záujemca môže svoju objednávku zrušiť najneskôr do 24 hod.
Sprostredkovateľ má právo zrušiť objednávku, ak z dôvodu vypredania zásob alebo nedostupnosti tovaru, zahraničný predajca nie je schopný dodať tovar Záujemcovi v lehote určenej týmito obchodnými podmienkami alebo v cene, ktorá je uvedená v internetovom obchode, pokiaľ sa s objednávateľom nedohodne na náhradnom plnení. O stornovaní objednávky bude Záujemca informovaný telefonicky alebo e-mailom.
V prípade, že Záujemca už zaplatil za zrušenú objednávku na tovar časť alebo celú kúpnu cenu, bude mu táto čiastka vrátená do 7 dní od zrušenia objednávky, bezhotovostným prevodom na ním určený účet.
Záujemca (spotrebiteľ) je oprávnený bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru v súlade s ustanovením §12 odst. 1 č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v platnom znení. Záujemca má právo po prevzatí tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom kamennom obchode. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a po niekoľkých dňoch vrátiť sprostredkovateľovi.
V súlade s § 12 ods. 5 vyššie uvedeného zákona objednávateľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom sú:
• poskytovanie služby, ak sa služba začala plniť so súhlasom objednávateľa pred uplynutím lehoty na odstúpenie od zmluvy,
• predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek objednávateľa alebo tovaru určeného osobitne pre jedného objednávateľa, alebo tovaru, ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiť;
Prepravné náklady na vrátenie tovaru hradí zákazník. Vracia sa len cena tovaru, poštovné sa nevracia a náklady na dopravou spojené s vrátením tovaru taktiež hradí Záujemca.
Tovar zaslaný späť formou dobierky nebude prevzatý.
Pozor ! Spodné prádlo a plavky sa nedajú vrátiť a to z hygienických dôvodov.
REKLAMAČNÝ PORIADOK
Na všetky výrobky je poskytovaná zákonná záručná doba 24 mesiacov, avšak riešia sa na vlastné náklady spojené s odoslaním späť k predajcovi do USA, Ázie alebo inej krajiny odkiaľ bol tovar objednaný.
Záručná doba
Záručná doba sa líši v závislosti od internetového obchodu, minimálne však činí 12 mesiacov.
Záruka sa nevzťahuje na vady akosti tovaru spôsobené bežným užívaním, vady spôsobené nevhodným používaním, alebo používaním v rozpore s návodom. Záruka sa nevzťahuje ani na mechanické a fyzické poškodenie vzniknuté po prevzatí Záujemcom.
Obrazová dokumentácia v katalógu Internetových stránok má len informatívny charakter a záruka sa nevzťahuje na odlišnosti medzi obrázkom a skutočnosťou.
Pri objednávke tovaru SKLADOM sa tovar zasiela ihneď po obdržaní platby na účet Ochrana údajov
Osobné údaje
Všetky informácie, ktoré uvedie kupujúci o svojej osobe, sú chránené v zmysle zákona č.428 / 2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Informácie, ktoré kupujúci poskytne, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám. Odoslaním objednávky kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov uvedených v objednávke.
Registráciou zákazníka ako žiadateľa o novinky alebo akcie, zákazník automaticky súhlasí, že môže byť informovaný o novinkách v našom internetovom obchode. Ak zákazník nebude mať záujem tieto informácie dostávať, má možnosť kedykoľvek ukončiť ich zasielanie podľa postupu uvedeného v každej zasielanej správe.

Želáme príjemné nakupovanie.

Kožúšteky, 86
Kožúšteky, 86
Kožúšteky, 86
Kožúšteky, 86