Shopy > chrustikmt
okres martin  •  Profil užívateľa  •  Páči sa mi to
Milé kočky, ďakujem že ste navštívili náš obchodík a zodpovedne čítate podmienky ;o))

Objednávky z USA pozastavujeme na celé leto ;o(( Miesto nich ale likvidujeme všetky skladovky za SUPER AKCIOVÉ CENY! Pre Vás to znamená, že všetko, čo je v ponuke je reálne skladom a všetky miery a informácie uvedené v popise sú reálne "omakateľné" ;o). Keďže sa jedná o likvidáciu a dopredaj posledných kusov nebudeme držať na ponúkané veci dlhodobé rezervačky, v praxi to znamená kto skôr príde (a zaplatí), ten skôr berie.

Želám príjemné nakupovanie ;o)

Kapitola 1:
Detské veci na objednávku sú objednávané zo zahraničia, prevažne z USA. Všetky ponúkané vecičky sú špičkovej kvality, originálnych amerických značiek. Takto objednaný tovar obnáša cca 20 dňové dodanie poštou + 7-10 colného konania (max. 6 týždňov). Ak si želáte dodanie rýchlejšie prostredníctvom kuriéra (10 dní + colné konanie), ceny vecí sa navýšia o približne 15%.
Kočky, ak napíšem, že veci sú z USA, sú z USA a je to originál, ktorý dokážem dokladom! Nemyslím tým US stránky typu ebay, amazon a pod. Žiaľ našla som predávajúcich s nižšími cenami, originál fotkami, ale vecičky sú napodobeninami. (aj keď píšu iné alebo ich jednoducho označia slovíčkom "dovoz"). V tomto prípade Vás môže zaskočiť kvalita, aj keď nie všetko z Číny je zlé ;o(( Väčšina známych značiek šije tam.
Niektoré veci sú v ponuke len krátku chvíľu a preto sa môže stať, že odo dňa zverejnenia mojej ponuky do dňa uzávierky už budú vypredané a nebude možné ich doobjednať, rovnako sa môže stať, že nebudú práve na sklade dodávateľa. Z týchto dôvodov od registrovaných mamín/tatíkov s dobrým hodnotením neberiem peniažky vopred, ale po zadaní objednávky kedy som si istá, čo skladom skutočne je. Zadanú objednávku beriem ako záväznú!!! Ak z nejakých dôvodov potrebujete odstúpiť, akceptujem to najneskôr 2 dni pred uzávierkou, v opačnom prípade budem nútená písať negatívne hodnotenie.
Keďže sa jedná o objednávku, ktorú nemám skladom, nedokážem Vám zaslať miery jednotlivých vecí, ale môžem Vám poslať tabuľku veľkostí uvádzanú dodávateľom. Niektoré šatočky sú vo veľkostiach „newborn/infant! (0-24mes) trošku odlišné od veľkostí „todler“ (2T-5T) a kids (4-17) v rôznych detailoch. Od „T“ veľkostí nie sú súčasťou nohavičky, rukávy môžu byť strihané inak, chýba živôtik a podobne. Ak si nie ste istí, radšej ma prosím kontaktujte.
Kočky, ceny vecí sa každý mesiac menia, preto sa nemôžte spoľahnúť, že aj budúci mesiac budú za rovnakú cenu. Už som začala označovať akciové ceny, trvanie akcie je buď počas aktuálneho mesiaca alebo sa jedná o dopredaj posledných veľkostí. Výrazné akcie robia aj počas mesiaca - príležitostne, cca v 2-týždňových rozostupoch.
Pozrite si celý môj obchodík, pretože nie je možné nahrať všetky fotky do všetkých veľkostných kategórií, je toho naozaj strašne veľa. Dostupné veľkosti prípadne farebné varianty nájdete v nadpise, ostatných fotkách, prípadne popise. Fotky som sa snažila nahrať v čo najvyššej kvalite, tak pozerajte pozorne, veľa Vám napovie detail. Zodpovedajú originálom, jedine farby sú v skutočnosti o niečo sýtejšie (výraznejšie a krajšie). PROSÍM NEKOPÍROVAŤ.

Kapitola 2: o)
V mojej ponuke nájdete už aj vecičky dovezené z Číny s nižšími cenami, vždy ich označím, aby nedošlo k omylu. Tieto vecičky kontrolujem pozorne kus-po kuse pri dodaní aj pred poslaním. Ak by sa na nich vyskytol nejaký problém, určite o ňom napíšem do popisu. Jediným špecifikom týchto vecí je ukončovanie švov z druhej strany (z rubovej, nie lícovej strany, takže to nie je vidno) s dlhšími vyčnievajúcimi niťami a sem-tam sa vyskytne krivší šev. Nie je to až také zlé ako by sa z tohto popisu mohlo zdať, ale sme rozhodnutí správať sa fér voči všetkým zákazníkom. Hlavná foto je prezentovaná dodávateľom, ale prikladám aj reálne, ktoré sa môžu líšiť v miernych detailoch. Všetky takéto vecičky máme skladom, neradi by sme predávali mačku vo vreci.

Ďakujem Vám a verím, že budete spokojní ;o))
Iva

P.S. objednávky z USA pozastavujeme na celé leto!
78 inzerátov  •  23 hodnotení
Žiadny takýto inzerát nebol nájdený