3kombi do menšieho auta - resp. skvelý skladný športiak s možnosťou nasadenia vaničky+autosedačky

Zodpovedané
22. júl 2020

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť pri kúpe kombinovaného kočíka pre naše novembrové bábätko. Hľadám 3kombináciu vhodnú do terénu, ideálne odpružené kolesá. Najdôležitejšia je pre mňa športová časť, ktorú budem využívať najdlhšie - a tam by som veľmi chcela nájsť kočík, ktorý zložím aj so sedadlom do menšieho auta. Ideálne by bolo, keby mal polohovanie do úplného ľahu, korýtkové sedenie nechcem, predĺžena strieška by bola tiež veľké plus. Asi hľadám skvelý odpružený, skladný športový kočík, na ktorý nasadím vaničku a vajíčko.

Ďakujem za radu

Ahoj,

škoda, že neuvádzaš rozpočet. Každopádne prvým, čo mi tak prišiel na myseľ, je asi Emmaljunga NXT60 F, čo je jeden super odolný, super priestranný a vysokofunkčný športový kočík + kombinácia s naozaj priestrannou hlbokou vaničkou. Konštrukcia je na typ naozaj skladná a celkovo, vysoký výkon, no za vyššiu sumu peňazí. Oplatí sa kuk aj bazárové.

Emmaljunga NXT60 Flat

Z takých špecifickejších je zaujímavé spomenúť aj Easywalker Mosey+, aj keď ten nie každému dizajnovo sadne.

Easywalker Mosey+

Spomeniem tu aj Joolz Hub, čo je malý a spratný a aj odpružený kočík, čo prejde aj nerovnosti, aj keď vyslovene tereňák to tak úplne nebude.

Joolz Hub+

Inglesina Aptica XT je tiež zaujímavým stredom, aj keď pre mňa nie je vyslovene najskladnejšia.

Inglesina Aptica XT

A z lacnejších zasa navrhnem Joie Versatrax.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli