Adaptér alebo nie? Stokke Xplory V6 a BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size nepasujú... Hľadať adaptér na kočík či na vajíčko?

Zodpovedané
15. sep 2020

Dobrý večer,

chcela by som sa opýtať, či na kočík Stokke Xplory V6 treba adaptér na vajíčko. Pretože mám vajíčko BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size a nepasuje mi to - a som z toho celkom prekvapená. A keď je potrebný adaptér, tak mám hľadať na kočík alebo na vajíčko?

Ďakujem pekne za odpoveď

Ahoj,

kmodelu Xplory sedí tento typ autosedačky aj bezadaptérovo, ak je to typ vyrábaný presne pre Stokke, teda by sa volala Stokke iZi Go Modular X1 by BeSafe.

Ak je to čisto BeSafe autosedačka, je na pripojenie nutné použitie adaptérov typu Maxi-Cosi/Cybex, Stokke CSA Multi.

Stokke Xplory V6

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli