Adaptér Britax-Römer na kombinovaný kočík Moon Style - existuje? Je nutný?

Zodpovedané
26. mar 2020

Ahoj Eli,

prosím Ťa, existuje adaptér na vajíčko Britax kompatibilný s Moon Style? Našla som iba taký, čo pasuje na Moon Nuova :( Myslíš, že je to veľmi nutná vec?

Ďakujem vopred za odpoveď.

Ahoj,

asi ťa nepoteším, ale Britax Römer Click & Go adaptér na model Moon Style nie je v ponuke. Existuje len k modelom Moon Nuova, Lusso a Cool.

Moon Style

Moon Nuova

Moon Lusso

Moon Cool

Preto si radšej zakúp autosedačky s úchytmi typu Maxi-Cosi, ktorých adaptér dostať, alebo potom používať autosedačku tak, že ju na kočík naklikávať nebudeš - je to úplne možné. V obchodoch, kde autosedačku využiješ na konštrukcii bežne najviac sú už dostupné aj košíky, kde sa dá položiť a zapútať autosedačka.

Takže ak neplánuješ veľa veľa ciest s dieťatkom vo vajíčku bez možnosti dať do kufra aj vaničku či športovú časť, nestresovala by som sa tak a kľudne skúsila nechať to tak, ako to máš.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli