Adaptér na Mamas&Papas Sola - sedí na všetky Cybex autosedačky? Uvažujeme o Cybex Aton M, sadne?

Zodpovedané
27. jan 2020

Ahoj,

chcela by som sa informovať, či adaptér na Mamas and Papas Sola pasuje na všetky Cybex vajíčka? Alebo len na niektoré? Uvažujeme o kúpe Cybex Aton M...

Vďaka

Ahoj,

adaptér typu Cybex/Maxi-Cosi ku kočíku Mamas&Papas Sola bude sedieť na všetky modernejšie typy Cybex autpsedačiek - jednoznačne aj Aton M. Sú to totiž všetko rovnaké koncovky.

Naviac je to pekná a hlavne bezpečná autosedačka, dobrý výber (na obr. len Cybex, Solu s Aton M som nenašla 😉).

Mamas&Papas Sola

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli