Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká je primeraná cena za Cybex Priam 2016, Birds Of Paradise?

Zodpovedané
18. jún 2019

Dobry den,

vedeli by ste mi povedat odhadovo primeranu cenu za Priam kupovany zaciatkom roku 2017, pocitam ze model 2016 - limitka Birds Of Paradise, trojkombinacia?

Dakujem

Ahoj,

Cybex Priam 2016/17, Birds Of Paradise - je to dosť ťažko povedať. Veľmi totiž záleží od viacerých faktorov. Čo všetko máš k trojkombinácii (extra príslušenstvo), ako často a intenzívne bola ktorá časť používaná a či/aké má stopy používania, akú konkrétne autosedačku k nemu máš (predpokladám Cloud, ale ak máš nižšiu radu, zasa bude cena nižšia), tiež ako rýchlo ho potrebuješ predať alebo si ochotná sa neponáhľať a radšej počkať na lepšiu ponuku.

Dám veľmi hrubý odhad, od ktorého sa iba odraz - 900, 1000 eur? Sama si urči svoje vlastné potreby, priority a cenu, pod ktorú sama nie si ochotná ísť. A čím skôr to chceš predať, prípadne čím viac znehodnotení kočík má, tým nižšie pôjdeš. Možnosťou je aj skúsiť to rozpredať osobitne.

Cybex Priam 3

Cybex Priam 3 je novou verziou už ikonického Priamu rady Cybex Platinum v ešte luxusnejšom a multifunkčnejšom prevedení roka 2019. Originálna konštrukcia dáva čoraz väčší dôraz na odpruženie a výkon v teréne, pritom však nezabúda na ultramoderný look so štýlovými akcentmi. Novinkou sú aj pamäťové tlačidlá odnímania nadstávb. Roztiahnuteľný, čiastočne uzatvoriteľný priestranný nákupný košík zostal u trojky zachovaný. Okrem oblejšieho dizajnu a pridaných funkcií je jednou z veľkých vylepšení aj podstatne viac možností personalizácie.

Priam 3 si vyskladáš voľbou farby konštrukcie (pridanými k čiernej Matt Black a chrómovo-čiernej Chrome with Black details boli aj Rosegold a chrómová s hnedými detailmi Chrome with Brown details ) a Seat Packu - farby textílií sedadla, ktoré sa dajú obmieňať. Okrem základnej, jednofarebnej kolekcie sú k dispozícii aj limitované Fashion edície a kolaborácie, pre rok 2018 Koi Crystallized, Birds of Paradise, Rebellious, Space Rocket by Anna K a Scuderia Ferrari. Rok 2019 priniesol limitku českej modelky Cybex by Karolina Kurkova.

Sedadlo kočíka je mimoriadne polstrované a klasicky polohovateľné až do ľahu - pri sklápaní sa mierne posúva a mení ťažisko. Zložiť ho dokážeš, rovnako ak aj u predchádzajúceho modelu, aj nasadené na konštrukcii. Novinkou je ešte dlhšia strieška predĺžená pridaným šiltom. V ľahu, spolu s vložným hniezdom a zvýšeným nánožníkom tvorí sedadlo takzvaný Lite Cot - priestor podobný vaničke, vhodný už od narodenia. Je vhodným v prípade, že máš napríklad letné bábätko, alebo obmedzený priestor, takže klasickú vaničku nepotrebuješ. K dispozícii však je aj Lux Carry Cot - extra komfortná hlboká vanička nového typu, ktorá je okrem zaoblených tvarov a o 15 % viac priestoru vybavená aj funkciami Panorama View a Sky View. Znamená to, že zadnú i vrchnú časť textílií dokážeš odobrať/odhrnúť a umožňiť tak prúdenie vzduchu, ale aj výhľad bábätka, ktoré sa tak môže na prechádzke spokojne rozhliadať či “pásť koníčky”. Samozrejmosťou je aj možnosť pripojenia autosedačky pomocou adaptérov.

Ku kočíku je v ponuke množstvo voliteľných doplnkov. Okrem klasických typu fusak zahŕňajú aj prídavný pultík či Priam skate - stupienok pre súrodenca. Ďalšou z možností je výmena predných kolies za terénne neotočné alebo za lyže, ak chceš kočík využívať napr. na horách v zime. Na pláži zasa oceníš možnosť ťahať ho za sebou v “dvojkolesovom” móde.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.