Aké vajičko a vaničku na Graco Evo?

Zodpovedané
23. okt 2018

Dobrý deň, prosím Vás aké vajíčko pasuje na športový kočík Graco Evo, prípadne tiež aká hlboká časť?

Ahoj,

Graco Evo akceptuje bez potreby adaptérov autosedačku Snugsaf s príslušným adaptérom tiež Junior Baby a Logico SHP značky Graco. Nemusíš sa ich báť - sú to dobré a bezpečné sedačky, na západe jedny z najobľúbenejších.

Čo sa vaničky týka, na konštrukciu naklikneš iba jeden druh, konkrétne Hlbokú vaničku EVO/EVO XT. Dá sa zakúpiť aj samostatne, alebo v dvoj- či trojkombinačnom sete so športiakom.

Graco Evo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli