Ako pripevniť podložku alebo fusak na športový kočík Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
20. feb 2019

Dobry den,

kupila som si tento kocik a nikde neviem najst akym sposobom a ci vobec sa da nan pripevnit podlozka, alebo fusak. Popruhy sa nedaju odopnut. Zacala som teda patrat a pozerat si fotky ludi, ktori tento kocik maju a vyuzivaju aj v zime. Mnohi z nich v nom maju fusak a nie len Thule, ale aj ine znacky, elodie a podobne. Zaujimalo by ma teda ako ho tam davaju.

Dakujem pekne

Ahoj,

Thile Urban Glide 2 má pásy prišité, nastaviteľné posúvaním. Tam vidíš problém, že?

Veľa fusakov je totiž riešených tak, že pásy sa “prevliekajú” cez diery, čo ale pri tomto type nie je možné. Resp. by bolo potrebné ich odstrihnúť a špecificky prišiť naspäť (čo je absolútne zbytočné a naviac náročné).

Thule Urban Glide 2

Preto je pri tomto, ale aj mnohých iných kočíkoch (napríklad značiek ako Cybex) vhodné vybrať typ fusaku, kde je prevliekanie odlišné. Mám konkrétne na mysli tie, kde sa zadné časť “rozopína”, pás vložíš a potom v strede zapneš (viď obrázok). Tento typ zapínania majú okrem ich vlastných aj napríklad výborné Lodger fusaky, ale aj Bugaboo, novšie Elodie Details, Joolz a iné. Pri kúpe si to vždy skontroluj.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli