Aký golfáč pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
30. jan 2019

Ahoj,

veľmi sa nevozíme, ani to kočíkovanie malý nikdy neobľuboval, ale predsa len, niekedy nám treba použiť golfáč. Najlepšie spratný, pekný, moderný... Máme TFK Buggster, ale asi je pokazený - zle sa riadi a chce to zmenu. Poradíš?

Ďakujeme ;)

Ahoj,

ak vyslovene hľadáš golfový kočík s oddelenými rúčkami, odporučím Cybex Onyx alebo Topaz, prípadne ich brat Callisto so zalamovacou spojenou rúčkou.

Cybex Onyx

Cybex Topaz

Cybex Callisto

Možnosťou je určite aj Jané Nanuq XL či Concord Quix.Plus, ktoré sú vďaka systému skladania kolies relatívne skladné. Dobrou voľbou budú aj Peg-Pérego Sì či kompaktnejší Pliko Mini

Jané Nanuq XL

Concord Quix.Plus

Peg-Pérego Sì

Peg-Pérego Pliko Mini

Veľmi praktickými a obľúbenými sú aj kočíky Maclaren - najmä Maclaren Techno XLR, Maclaren Techno XT či Maclaren Quest. Potešia ťa aj výborným ovládaním, vysokou nosnosťou a veľkým priestorom pre dieťa.

Maclaren Techno XLR

Maclaren Techno XT

Maclaren Quest

Ak by nevadil ne-golfový kočík, teda ľahký športiak so spojenou rúčkou, odporučím GB Qbit+ či Baby Jogger City Mini Zip - sú to kvalitné, ovládateľné a moderné kočíky s pohodlným sedadlom pre dieťatko, spratné a komfortné aj pre rodiča.

GB Qbit+ All-Terrain

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli