Aký golfový kočík so spojenou rúčkou do 150 eur, vyšší rodičia? Aký je Euro-Cart Volt (Pro)?

Zodpovedané
7. okt 2020

Ahoj,

prosim o radu. Aky vybrat golfac (so spojenym madlom) do 150 eur? Celkom sa mi pozdava Eurocart Volt, pripadne Eurocart Volt Pro (aky je v nich rozdiel)? Pozerala som aj G-mini Pilot, len je prilis maly a celkovo mi nesedi, obaja s manzelom sme vysoki. Kukala som aj Kinderkraft Grande, len uz je z tych tazsich... Pripadne prosim navrhni aj daky iny, len nechceme velmi utracat. Je to pre chodiace dietatko na obcasne vozenie a vynasanie do schodov, obcas aj v kociku spi, tak uvitam lah.

Dakujem

Ahoj,

pri lacnejších, jednoduchších golfkách by som v prvom rade začala tým, že nečakaj nijaké zázraky - na jazdu nebudú nijako zásadne komfortné.

Konkrétne kočík (aj keď skôr menší športový), ktorý spomínaš Euro Cart Volt a Volt Pro (rozdiel je vo vyššom, polstrovanejšom sedadle a dizajne striešky + nosnosti, ktorúú udávajú u Pro verzie) by som ja osobne neodporučila. Je to veľmi lacný kočík, a to nielen cenovo, ale aj materiálmi, z ktorých je vyrobený. Jazda nebude pohodlná, hlavne nie u staršieho dieťatka. Vyslovene raz za mesiac do obchodu, ok, ale na prechádzky či spánok staršieho prcka za mňa skôr nie.

Euro-Cart Volt

Euro-Cart Volt Pro

Mojou prvou takoutu voľbou by bol Baby Jogger City Mini Zip, hoc aj bazárový. Je to aj jazdne super športiak s funkciami golfiek a naozaj (nielen na papieri) zvládne aj väčšie dieťa.

Baby Jogger City Mini Zip

Ak ale musí byť nový, vo výpredaji nájdeš veľmi príjemný Gesslein S1 (nemá spojenú rúčku, prepáč, ale inak veľmi fajn).

Gesslein S1

Z vyslovene golfových kočíkov odporučím aj Koelstra Simba T4. Ten tiež síce nespĺňa tú spojenú rukoväť, ale inak je to fajn golfáč za tú cenu a na bežné občasné použitie, aj ležanie (vďaka dlhej chrbtovej opierke) je absolútne vhodný. Ešte aj rúčky má vyššie, vhodné pre vyšších rodičov.

Koelstra Simba T4

Možno ešte Cam Compass pozri.

Cam Compass

Keďže cena je ohraničená, úplne by som nevymýšľala ten golfáč na spojenú rukoväť, lebo takých je pomenej a tie lacné sú lacné. A tie dobré sú drahšie (viď Arc líniu od Maclaren, napríklad). Alebo potom ten bazár.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli