Aký je golfový kočík Elodie Details Stockholm Stroller - môžem ho využívať ako klasický športiak?

Zodpovedané
15. mar 2019

Ahoj,

chcem sa opytat na golfky Elodie Details Stockholm Stroller - ake su, a ci su vhodne ako klasicky, bezny sportovy kocik.

Dakujem

Ahoj,

Elodie Details Stockholm Stroller je kočík golfový, teda treba rátať s istými špecifikami pre tento typ. V prvom rade oddelené rúčky, ktoré ho odlišujú od klasického športiaku ti znemožnia ho ovládať jednou rukou. Rovnako mestské, tvrdšie kolieska nebudú v teréne veľmi použiteľné - ale aj u športiakov záleží, o akom type hovoríme. Poslednou, pre mňa závažnou “chybou” tohto modelu je skladanie - golfky všeobecne bývajú po zložení úzke a dlhé, ale konkrétne Elodie je naozaj jeden z tých dlhých aj čo sa golfového typu týka.

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

Na bežné denné používanie, teda v prípade, že sa ti zmestia do kufra, je to však fajn kočík. Jazdné vlastnosti sú vzhľadom k typu, teda najmä na nenáročné trasy, do obchodov veľmi dobré. Rovnako aj prevedenie je kvalitné a naozaj atraktívne. Kočík je podľa mňa o čosi drahší, než je hoden, ale za dizajn a značku si predsa platíme. Oceňujem aj vyššie umiestnené koženkové rúčky a na golfáč fakt dlhú striešku. Takže ak zháňaš nenáročné štýlové vozidlo na bežné prechádzky, tak môže byť.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli