Aký je rozdiel medzi kombinovanými kočíkmi KinderKraft Prime a Bomimi Bastien Air?

Zodpovedané
10. jún 2019

Ahoj,

prosím aký je rozdiel medzi týmito kočíkmi? Ktorí by si odporučila viac na prvé dieťatko?

Ďakujem

Ahoj,

z Kinderkraft Prime 2019 versus Bomimi Bastien Air odporúčam skôr Kinderkraft.

Rozdielom je totiž nielen dizajn, ktorý mi u Prime-u predsa len trochu viac imponuje, ale aj o čosi nižšia váha Kinderkraftu a jeho lepšia skladnosť. Čo najnižšia hmotnosť kočíka a čo najmenší rozmer po zložení ti veľmi uľahčia život - najmä po čase.

Inak máš pravdu, jedná sa o typovo podobné kočíky s obdobnou funkcionalitou a schopnosťami prejsť aj terén. Takže až taký rozdiel medzi nimi nebude. Pôvod značky je odlišný - Bomimi česká, Kinderkraft poľská - ale výroba je aj tak skôr Poľsko u oboch. Zamerala by som sa predovšetkým na športovú časť, ktorú budete využívať dlhšie - a tá mi proporčne i funkčne tiež viac sedí u Kinderkraftu, aj keď Bomimi má zasa top striešku.

Kinderkraft Prime 2019

Bomimi Bastien Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli