Aký kočík pre aprílovčiatko? Stačil by športiak? Niečo bazárové, skladné; Stokke, Joolz?

Zodpovedané
17. jan 2020

Dobry den,

ja by som chcela poprosit o radu. Babatko by sa malo narodit v aprili a neviem sa rozhodnut, ci nam treba vanicku? Je mozne, ze bude aj spinkat v kociku... A aky kocik? Paci sa mi styl Stokke, Joolz... kukala by som asi bazarovy. Potrebujeme nieco prakticke, lahke, spratne do auta, na caste prechadzky, vylety...

Dakujem velmi pekne

Ahoj,

áno, s dobrým športiakom sklopným do ľahu, plus s vložkou či hniezdom/cocoonom pre novorodeniatko bude úprimne ok pre aprílovča rovno športiak.

Zo značiek, ktoré spomínaš, mi ihneď vyskočil Stokke Scoot - sama som ho používala od narodenia pre tretieho májového (s vložným hniezdom Softbag).

Stokke Scoot V2

Možnosťou, ak ju nájdeš na bazáriku, je aj Joolz Hub. Žiadne iné mi neprídu ľahké a spratné, čo sa tohto štýlu a značiek týka.

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli