Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký kombinovaný kočík - Jané MUUM Formula Koos iSize 2019 ALEBO Bebetto Torino 2019?

Zodpovedané
28. okt 2019

Ahoj,

chcela by som poradiť rozmýšľame nad kúpou Jané MUUM Formula Koos iSize 2019 ALEBO Bebetto Torino 2019. Čo by ste nám poradila?

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

Ahoj,

toto je zaujímavý výber, a dosť rozdielne kombinované kočíky. Ja osobne. na prvý pohľad by som uprednostnila Jané Muum. A to nielen preto, že ja ako mestská mamina preferujem ľahšie, skladnejšie, menej mohutné modely, ale aj pre celkový dizajn “drahšieho kočíka” Jané kvality.

Jané Muum V2

Bebetto Torino je veľmi vhodným výberom, ak skladnosť neriešiš (nebudeš ho veľmi prevážať, prípadne máte obrovský kufor), ale naopak ak ste vysokí a potrebujete napríklad na dedinu či iný ťažký terén, niečo mohutné, odolné, “tank” čo prejde všetko. Okrem toho ťa podľa toho, že kedy sa bábo narodí, môže zaujímať aj veľká plastová vanička (Jané sú menšie, ale tie skladacie za mňa dostatočné na veľkosť tiež).

Bebetto Torino New (2019)

Bebetto Torino vydaný pre rok 2019 je vynoveným pokračovaním pôvodného modelu Torino s minimalistickejšou a kompaktnejšou konštrukciou, modernizovaným dizajnom s prominentnými strieškami s výrazným šiltom a novými Flexy kolesami, ktoré sú nenafukovacie, a teda odľahčené a bezúdržbové. Samozrejmosťou sú aj nové farby v ponuke, a to nielen základná línia s bielym či čiernym rámom, ale aj prémiová edícia Si v čiernej farbe so vzorovaním a zlatým či medeným rámom

Športové sedadlo je dostatočne priestranné, a môžeš ho otočiť a polohovať až do ľahu. Otočná a polohovateľná je o niečo hranatejšia hlboká vanička s XXL predĺžiteľnou strieškou. Obe nadstavby sú tiež vybavené pohodlným polstrovaním a odvetrávaním pre letné dni. Dokúpiteľnou autosedačkou vytvoríš z kočíka trojkombináciu. Ku Torino patrí tiež kompletné základné príslušenstvo.

Takže tu je najdôležitejšie si ujasniť priority - čo od kočíka potrebujete a čo naopak moc nezaváži.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.