Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký kombinovaný kočík od narodenia do 300-400 eur komplet?

Zodpovedané
8. apr 2019

Ahoj,

chcem sa spýtať na kočík 🙂 Trojkombinácia. Ideálne so všetkým. Taška, nánožníky atď. Už ma to nebaví neustále hľadať. A je ich tak veľa, že sama neviem. 300-400€ by bolo ideálne už aj s autosedačkou. Niečo za takú cenu je vôbec? 🙂 Že by sa to naozaj oplatilo? A aby nebol ani extra ťažký, dobrá manipulácia a do auta.

Posielam tento - je nízka cena, len naozaj neviem. Krasnal Bavario... alebo Raf-Pol Gold Lux Silver 2019, Raf-Pol Miracle 2019...

Ďakujeem 🙂

Ahoj!

V tejto cene budeš musieť rátaťs mnohými kompromismi. Prvým je obvykle váha/skladnosť - chceš ho aj do auta, ale ani jeden kočík značky Raf-Pol resp. kočík, ktorý si spomenula, nie je akurát do auta najvhodnejší. Jedná sa o ťažké, robustné modely, nie veľmi skladné ani po zložení. Takisto v tejto cene, ak si nekúpiš lepšiu bazárovú autosedačku, nie je autosedačka veľmi kvalitná, priestranná a ani bohvieako bezpečná. Ja osobne by som odporučila používanú lepšiu značku autosedačky bazáru, každopádne nútiť ti ju samozrejme nebudem.

Každopádne, v cene 300-400 eur by som si ja vyberala z modelov Kinderkraft Prime (cca 420 s autosedačkou), G-Mini Hero Air Fit alebo G-Mini Hero Air Max - pri G-Mini treba ale dokúpiť autosedačku s adaptérom.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.