Aký kombinovaný kočík po BGB (Buffalo, Donkey) - niečo športovejšie, skladnejšie?

Zodpovedané
16. jan 2020

Ahoj Eli,

cakam tretie dieta, ktore sa ma narodit v lete. Predtym som mala Bugaboo Buffalo a potom surodenecky kocik BGB Donkey. Bola som s nimi velmi spokojna, vyuzila som vanicku aj sportiak.

Teraz by som vsak chcela nieco sportovejsie a skladnejsie. Kufor v aute mame maly a isto budem za starsimi bicyklujucimi sa detmi behat cele letne prazniny. Co by si doporucila?

Dakujem.
Zuzana

Ahoj,

ak to má byť skladnejšie, ľahšie, praktickejšie k behačkám ku starším deťom, rada by som upozornila, že tam bude pár kompromisov čo sa robustnosti, odolnosti týka - a na tie si po Bugaboo Buffalo a Donkey dosť zvyknutá, aj keď možno ani nevieš, že si. Ja osobne by som odporučila Stokke Beat, príde mi ako prvá taká podobno štýlová + praktické možnosť, podstatne ľahšia a skladnejšia, každopádne.

Bugaboo Buffalo

Bugaboo Donkey

Stokke Beat

Ďalej niečo ako Valco Snap Ultra Trend, alebo z takých terénnejších - športovejších Emmaljunga NXT60. Možno aj niečo ako Mamas&Papas Ocarro.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Emmaljunga NXT60 Ergo

Mamas&Papas Ocarro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli