Aký otočný športový kočík pre väčšie dieťa?

Zodpovedané
21. feb 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradiť, nakoľko si sama už asi absolútne neporadím. Hľadám športový kočík - určite otočný, lebo malý ma musí vidieť, inak vystrája. Kočík by mohol mať väčšie kolesá. Ďalšia požiadavka by bola, aby som ho mohla polohovať, keď zaspí do ľahu. A hlavne pre väčšie deti - malý má 16 mesiacov a 12,5 kg. Nakoľko už chodí, budem ho potrebovať len občas, keď niekam ideme a je mrzutý, aby v ňom mohol aj spať.

Ďakujem

Ahoj,

ak otočný pre väčšie dieťa, tak je potrebné, aby mal nielen dostatočnú nosnosť, ale aj šírku sedáku a výšku chrbtovej opierky. Ja osobne by som pre väčšie dieťa, aby ti aj dlhšie vydržal - volila kvalitnejší, priestranný kočík, čo znamená obvykle aj trochu vyššiu investovanú sumu. Možnosťou však je aj zakúpiť aj kočík z druhej ruky - bazárový.

Tvoje požiadavky viac menej spĺňajú modely ako Baby Jogger City Premier či City Versa GT - sú korýtkového typu.

Baby Jogger City Versa GT

Baby Jogger City Premier

Z klasického - nekorýtkového sedenia (úplne rovného v ležiacej polohe) zasa odporučím Easywalker Mosey+ a Emmaljunga Viking.

Easywalker Mosey+

Emmaljunga Viking

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli