Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký pevný kombinovaný kočík na dedinu - Bebetto Bresso alebo Torino?

Zodpovedané
7. jan 2020

Dobrý deň.

Chcela by som si kúpiť kočík vhodný na dedinu - s pevnou konštrukciou, ale aby sa mi po čase nerozvŕzgal. Neviem si vybrať medzi Bebetto Bresso alebo Torino. Bola by som veľmi vďačná za odpoveď.

Ahoj,

medzi kombináciami Bebetto Bresso a Bebetto Torino zasa nie je toľko zásadných rozdielov, preto možno prvou radou by bola taká “dizajnová” - ktorý sa ti viac páči, z ktorého máš lepší pocit?

Druhá rada by bola - ideálne je kuk naživo, ktorý ti lepšie sedí do ruky.

A môj osobný názor - kvôli “čistejšiemu dizajnu” konštrukcie, ako aj dvojitému systému odpruženia je mne osobne sympatickejší Bresso. Ja by som vybrala ten. Ale teda, je o málinko (naozaj málinko) širší a ťažší. Ale to je fakt zanedbateľný rozdiel.

Bebetto Bresso

Bebetto Bresso vyšiel v roku 2016. Je to robustný kočík s konštrukciou odolnejšou voči poškrabaniu. Kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami sú vzadu dvojnásobne odpružené. Hlboká i športová časť chráni pred slnkom i vetrom veľkou roztiahnuteľnou strieškou s možnosťou vetrania. Nadstavby vynikajú aj modernými štruktúrovanými poťahmi v neutrálnych farbách. Dokúpiteľná autosedačka vytvorí z kočíka trojkombináciu. V nákupnom košíku nájdeš vložnú tašku, ktorou ho vieš uzavrieť. Umožňuje tiež náklad jednoducho vybrať a prenášať. Modrá farba kolekcie 2016 je jediná, ktorá túto funkciu nemá.

Bresso je dostupný aj vo verzii Premium Class. Táto vyššia edícia prináša povrchovo upravenú konštrukciu vo farbe graphite chrome zladenú s karbónovým rámom vaničky.


Bebetto Torino

Bebetto Torino je kombinovaný kočík na robustnej tvarovanej konštrukcii. Odpružené kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami sú vhodné aj na horší terén. Športové sedadlo môžeš otočiť a polohovať až do ľahu. Otočná a polohovateľná je aj hlboká vanička. Jej výhodou je XXL predĺžiteľná strieška. Dokúpením autosedačky s adaptérmi vieš z kočíka vytvoriť trojkombináciu.

V roku 2016 vyšiel aj vo farebnej edícii S-Line. Facelift roku 2017 priniesol nový výplet kolies, zaoblené madlo a vylepšenú prebaľovaciu tašku. Kočík zvládneš poskladať jednoduchšie vďaka vynoveným odisťovacím páčkam. Samozrejmosťou sú aj nové farebné kolekcie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.