Aký športový kočík do mesta aj na dedinu do 25 kg a cenovo do 300 €?

Zodpovedané
27. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, aký športový kočiar si mám vybrať - pretože v tom mam totálny chaos. Základné parametre sú nosnosť do 25 kg a cena do 300€. Bývame v meste, ale často chodíme aj na dedinu k babke - čiže aby mi zvládol aj takýto terén. A ešte aby bol polohovateľný až do úplneho ľahu.

Prosím, poradíte mi ? 😇

Ahoj,

ja by som rovno išla do niečoho ako Baby Jogger City Elite. Žiaľ, nový stojí skoro 500 eur. Lacnejšou i menšou variantou by bol Baby Jogger City Mini GT.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Mini GT

Okolo 340 eur sa dá zohnať aj typovo podobný Joie Crosster, no to je ’tank’ ťažkého kalibru, najmä čo sa váhy a skladnosti týka. Super ale dá aj terén - takže záleží, čo je tvojou prioritou.

Joie Crosster

Ďalším kandidátom by podľa mňa bol Concord Wanderer. Oficiálna nosnosť je však klasická - 15 kg, ale jednoznačne tento kočík unesie aj viac.

Concord Wanderer

Britax B-Motion Plus je tiež kočíkom do mesta i mimo neho, len upozorním na šikmejšie sedenie dieťaťa.

Britax B-Motion 4 Plus

ABC Design Okini má fajn nosnosť (22 kg) i priestor, ale je skôr na mesto - terén dá, ale nie konštantne a náročný. Podobné uvažovanie mám aj u Cybex Agis.

ABC Design Okini

Cybex Agis M-Air 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli