Aký športový kočík po kombinácii Moon Nuova, ľahký a s bezúdržbovými kolesami?

Zodpovedané
26. mar 2020

Dobry den prajem,

chcela by som poradit. Teraz mam dvojkombinaciu Moon Nuova City, ktory budem predavat, pretoze konstrukcia je celkom tazka. Chcela by som kvalitny sportiak s predlzenou strieskou, do uplneho lahu, a hlavne bezudrzbove kolesa, lahsi, aby bol fajn aj na leto aj na zimu, na cene nezalezi. Viete mi nieco poradit?

Dakujem😊

Ahoj,

ja by som sa najmä bez pevného rozpočtu pozerala jednoznačne na trojkolky Baby Jogger City Mni GT2 alebo Thule Spring.

Viem, že niektoré maminy tri kolesá odradzujú, ale celkový výkon spolu s priestorom, jazdnými vlastnosťami versus super váhou a skladaním je za mňa top.

Baby Jogger City Mini GT2

Thule Spring

Ak by si predsa len trojkolku radšej nie, riešila by som športové kočíky ako Nuna Tavo. Dosť je tu dôležitá aj zima, lebo vyslovene”aj na zimu”. Mne evokuje väčšie kolesá a celkovo mi prídu trojkolesové modely vtedy lepšie a silnejšie.

Nuna Tavo

A ak si náhodou mala na mysli niečo s otočným sedadlom, tam by som skôr možno skúsila ťa odradiť. Otočné kočíky sú skôr ťažšie a menej skladné, a preto väčšia záťaž, od ktorej by som sa ja osobne po kombinácii chcela odbremeniť.

Ak ozaj musíš, možno niečo ako Emmlajunga NXT60 by sadol. Je to drahší model a dizajnovo špecifický. Nezabúdaj, že tie zimné vlastnosti mi tu ten výber dosť neuľahčujú. A potom niečo ako Baby Jogger City Premier.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Baby Jogger City Premier

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli