Autosedačka - vajíčko ku Easywalker Harvey2 - aká (so strieškou) bude sedieť?

Zodpovedané
28. apr 2020

Dobrý deň prajem,

prosím Vás, aké vajíčko pasuje na Easywalker Harvey2? Preferujem aj so strieškou.

Ďakujem
Prajem pekný deň

Ahoj,

na Easywalker Harvey2 pasujú všetky známe, bezpečné, overené značky s koncovkou typu Maxi-Cosi, čiže fakt veľa rôznych autosedačiek (a všetky autosedačky sa dnes vyrábajú s nejakou strieškou).

Čiže Maxi-Cosi - odporučím ozaj priestrannú Cabriofix, ale na výber máš od nich kopu modelov, ďalej Cybex-y, kde Aton línia (okrem Aton Basic) je známa mohutnými strieškami, potom lacnejšie no dobré autosedačky Joie (Gemm, I-Gemm), Recaro, drahšie no skvelé Kiddy vajíčka. Na výber máš toho kopu a dosť to bude závisieť od rozpočtu a požiadaviek, ale teda ku adaptérom pripojíš všetky vyššie uvedené značky, ktoré môžem odporučiť.

Easywalker Harvey2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli