Baby Design Coco - alebo iný ľahší neotočný+priestranný športový kočík do 150e. Aký odporúčaš?

Zodpovedané
8. júl 2020

Ahoj,

prosim aky mas nazor na kocik BabyDesign Coco? Pripadne uprednostnila by si nejaky kocik z podobnych ako je Baby Design Clever, Wave? Alebo aj ine znacky - Kinderkraft Cruiser, Joie Muze...? Teda kocik by mal byt lahsi, neotocny, pre vacsie dietatko (aj vyskovo aj do sirky), dobre skladny, s velkym kosom, netreba na horsi teren, ale ani nie uplne kocik do OC, so spojenou ruckou, polohovanim noziciek a do tych 150 eur. Necakam v tejto kategorii zazraky, ale aj tak sa pytam na nazor...

Dakujem

Ahoj,

ak sa ti Baby Design Coco zdá príjemný - dizajnom aj váhou, ale pri tejto cene, značke aj type kočíka treba naozaj rátať s veľmi mestským športiakom pre nenáročnú maminu. Bude ok, ale nijaký špeciálny komfort nečakaj. Trošku mi tam vadí tá zadná tyč, ktorá sa vyskytuje na iných modeloch, čo spomínaš. Niekomu môže pri kráčaní (dosť) zavadzať. Znamená tiež, že kolesá nemajú guličkové ložiská, preto jazda nie je taká hladká ako pri iných.

Baby Design Coco

Ak by som mala odporučiť iný v tejto cenovej kategórii, najlepšie mi z toho vychádza Kinderkraft Grande LX. Tento dostupný športiak je dizajnovo tiež podobný, ale má trošku väčšie a lepšie spravená kolesá. Je naozaj naozaj priestranný. Ja by som s najväčšou pravdepodobnosťou šla do neho. Aj ten nákupný košík za to stojí 😉

Kinderkraft Grande LX

Ďalší z takých ozaj dostupných a pohodlných sa mi ako dobrý pomer ceny a výkonu javí Lionelo Annet Plus. Na to, aký je lacný, je taký odolnejší a s väčšími kolesami. To znamená pohodlnejšiu jazdu na nerovnostiach, ale aj vyššie sedenie pre dieťatko. Je o málinko väčší, ale stále nie je ani ťažký a aj sa dá relatívne ok poskladať.

Lionelo Annet Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli