Baby Design Wave - názor na športový kočík

Zodpovedané
5. okt 2020

Ahoj Eli,

co povies na kocik Baby Design Wave? Zaujal ma nosnostou a tym, ze ma bezudrzbove - nie plastove kolieska...

Ahoj,

Baby Design Wave je podľa mňa vcelku OK. Nie je najmenší, ani najväčší, nie je najpriestrannejší, ale nie je ani malý. Nosnosť je super, že je vyššia, ale 22 kg dieťa nemyslím, že v pohodlí ustojí. V tej cene, ak potrebuješ niečo také menšie, resp. strednej veľkosti a na mestské výjazdy, bude ok. Nečakaj priveľa a budeš spokojná. Rovnako by som nečakala úplne kolmé sedenie a ani nejaké super mäkké odpruženie. Je to najmä mestský model.

Baby Design Wave

Ešte odporučím si ho skúsiť pred kúpou. Vyšší rodič by mohol kopať do tej predeľovacej tyče. Celkovo ale, ak ho vieš zohnať za tebe primeranú cenu, je absolútne fajn.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli