Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Babystyle Oyster Zero vs. Cybex Eezy S Plus 2019, ktorý vybrať?

Zodpovedané
22. mar 2019

Zdravím!
Kupujem športový kočík pre 12m dcéru, len sa neviem rozhodnúť, že ktorý... Oyster Zero či Cybex Eezy S+? Prípadne niečo iné?

Ahoj!

Oyster Zero a Cybex Eezy S+ sú pomerne odlišné kočíky, ktoré spája asi len neotočné sedadlo a nízka váha. Mimo toho veľmi záleží od spôsobu, akým chceš s kočíkom jazdiť, a dôvodu, pre ktorý kočík kupuješ. Eeys S Plus je podstatne kompaktnejší, ale aj minimalistickejší - s jednoduchšími funkciami a menším - užším sedadlom.. Odmenou za to sú fakt malé rozmery po zložení, takže ak potrebuješ kočík na výlety, na nákupy, do auta či do lietadla, je určite vhodnejšou - praktickejšou voľbou. Oyster Zero je tiež ľahučký kočík, ale po zložení väčší, širší ako Cybex. Výhodou je neskutočne priestranné, široké sedadlo, pohodlné jazda a ovládanie i viac polstrované materiály. Je to kočík vhodnejší na každodenné, bežné používanie.

Nezmienila si ani terén, na ktorom jazdíte najviac, a ani najčastejšie používanie, skladanie do auta/veľkosť kufra, MHD a podobne, tak sa ťažko radí iný… Ale oba sú to dobré kočíky, ktorých výber len prisplsob vlastným potrebám. Zvážiť v rovnakej kategórii môžeš ešte aj Nona Tavo či Mutsy Nexo.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.