Bebetto Flavio 2020 - váš názor na kvalitu kombinovaného kočíka (neviem nájsť recenzie)

Zodpovedané
7. dec 2020

Dobrý deň.

Pokiaľ máte skúsenosti alebo feedback od mamičiek, ktore vlastnia tento kočík, rada by som sa na ne opýtala. Zatiaľ mame vybraný kočík Cybex Balios S LUX 2020, ale dnes ma zaujal dizajnovo /v béžovej farbe/ aj tento model od Bebetto. Na internete však zatiaľ nie je dostupná žiadna recenzia 🙂

Vopred ďakujem 🙂

Ahoj,

Bebetto Flavio 2020 je nové a tiež je dizajnovo také jednoduchšie, rozumej lacnejšie. Nie je nejako výrazne rozšírené a nemá hodnotenia.

Bebetto Flavio

Ak by si predsa chcela nájsť niečo podobné už hodnotené, kuk možno na Bebetto Nitello. Ten má funkčne prakticky totožnú konštrukciu, akurát s menšími zadnými kolesami. Konštrukčne sa teda recenzie budú dať aplikovať aj na novú verziu kombinácie Flavia.

Bebetto Nitello

Vaničková nadstavba je zasa totožná s tou z Bebetto Pascal.

Bebetto Pascal 2014

Športová je klasická bebeťácka - rovnaká je napr. Bebetto Nico (a iných).

Bebetto Nico

Tak si nejakú tú “recenziu” vieš dať dokopy aj spojením týchto recenzií. Plus, pridala by som link na poľské recenzie tohto modelu - skoro vždy nejaké majú, ALE naozaj to je model dostupný nie dlho, a asi ho moc ľudí skutočne nemá, lebo ani tam nejak ešte nie sú dostupné.

Za mňa, lacnejší model od relatívne solídnej poľskej značky. Nečakala by som veľa a nebudeš sklamaná. Je to veľký, ťažší model. Takže nebude skladný a priestrannosť bude ok, aj keď samozrejme úmerná tomu, že otočné modely sú proste kratšie. Ale nenáročnej mamičke, ktorá potrebuje práve niečo takéto, väčšie, bude podľa mňa úplne v pohode vyhovovať.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli