Bebetto Nico - je možné vymeniť hlbokú vaničku za inú, hoc od rovnakej značky?

Zodpovedané
8. júl 2019

Je nejaka alternativa pre kocik Bebetto Nico S-Line, co sa tyka vanicky? Pasuje aj iny typ? Poddruh z Bebetta?

Ahoj,

kočíky značky Bebetto majú v rámci nových modelov rovnaký spôsob uchytávania nadstávb na konštrukciu - ale u Bebetto Nico je nasadzovací adaptér odlišný. Aj konštrukčne sa iné modely odlišujú, takže nie je veľmi pravdepodobné, či ti tam skutočne sadne (a ak by sa ti podarilo nejakú na neho nakliknúť, nie je isté, či sa kočík proporčne, a tým aj ťažiskom, nezmení).
Ďalším problémom je, že len málokedy resp. prakticky nikdy sú iné hlboké korby dostupné samostatne.

Premyslela by som v prvom rade, či a čo ti tak na vaničke Nico, ktorá je pre neho určená, vadí - predsa len, je dostatočne priestranná a funguje ok a je to len na krátku dobu (cca pol rok, možno kúštik kratšie či dlhšie).

Dôležitejším kritériom na zváženie zostáva športová časť - neviem, či by som tú vaničku tak riešila. Ak je to však pre teba dôležité, skús sa na ňu opýtať nejakého predajcu tejto značky v okolí - či ti odskúšať na predajni a poprípade doobjednať inú, len hlbokú vaničku. Nemala by som však priveľké očakávania a skôr sa skúsila zmieriť s originálne kompatibilnou vaňou.

Bebetto Nico

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli