Bebetto Nitello - aký je? Porovnanie s Easywalker Harvey2, Junama Diamond S-Line? Ako je na tom skladnosť?

Zodpovedané
28. aug 2020

Ahoj Eli,

Prosim ťa plusy mínusy tohto kočíka? Má aj autosedačku, ktorá sa dá nacvaknúť? Nevieš, v akom farebnom prevedení? Je vhodný napríklad aj na prechádzku do lesa? Aké má kolesá? Skladanie do auta? Je ťažký?

Vieš mi ho porovnať prosim, s EasyWalker Harvey2 a Junama Diamond S Line? Junamu som mala, predala, a EasyWalker alebo Babetto chcem - páčia sa mi výzorovo, ale stále sa neviem rozhodnúť.

Mala som aj Cybex Priam - ale nevyhovoval mi, lebo mi prišiel strašne tvrdý :-/ Oproti Juname, ten bol taký fajn odpružený a mäkký :D

Určite chcem trojkombináciu, aby vajíčko šlo na konštrukciu, odpružený, a aby nebol cez celý kufor, keďže mám ešte športiak pre staršiu.

Ahoj,

Bebetto Nitello má svoje kvality - aj pekná cena, aj lesklý, štýlový dizajn, veľké nafukovacie kolesá s odpružením, priestranné nadstavby aj striešky veľké. ALE, ak teda mám porovnávať s Junamou, áno, je veľký, je ťažký. Vďaka nafukovačkám dá aj les, ale teda so skladnosťou nerátaj, tieto typy kočíkov - kombinácií proste sú veľké.

Bebetto Nitello

Easywalker Harvey2 je omnoho ľahší aj menší, aj keď teda úplne mini po zložení nie je. S all-terrain kolesami je každopádne schopný aj na nerovnosti, takže kľudne doň choď. Ak hľadáš niečo kompaktnejšie než Junama, s ktorou chceš porovnávať, určite jedna z lepších volieb. Nie je ani tvrdý - konštrukcia, aj keď nie typicky poľsky odpružená. Je veľmi príjemne mäkká, neporovnateľne s Priamom.

Easywalker Harvey2

Junama Diamond S Line

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli