Bebetto Torino trojkombinácia - oplatí sa? Nebude hrkať?

Zodpovedané
3. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať zvažujeme kúpu tohto kombinovaného kočíka - 3-kombináciu Bebetto Torino.
Vedeli by ste mi poradiťm či sa oplatí tento kočiar? Niekde som čítala, že hrkajú. A nemáme možnosť vidieť ho osobne.

Ďakujem vam za váš čas a ochotu.🙂

Ahoj,

nemyslím si, že Bebetto Torino je nejaký hrkací typ kočíka. Možno u nejakého vadného kusu bol nejaký problém, ale celkovo sú to naopak skôr pomerne robustné, pevné kočíky. A určite majú svoje mínusy, ale hrkanie akurát nie je takým, ktorý by som riešila.

Bebetto Torino 2015

Či sa oplatí - no, to je zasa individuálne. Je to veľký, ťažší kočík, takže sa oplatí v prípade, že taký potrebuješ. Napr. sa neoplatí, ak si drobná, ak plánuješ často kočík nakladať, ak máte malý kufor. Ak však hľadáš niečo tohto typu, prečo nie.

Akurát pred autosedačkou ťa budem varovať - nekupuj tú z trojkombinácie. Tie poľské vajíčka za moc nestoja. Kúp dvojkombi a adaptéry typu Maxi-Cosi/Cybex a na ne potom samostatne autosedačku buď Maxi-Cosi (napr. Cabriofix), Cybex, Joie (tie majú najlacnejšie bezpečné autosedačky. Ak by si riešila cenu, pozeraj Joie Gemm). Všetky tieto sedačky sadnú na tie M-C adaptéry. To bezpečie, ale aj pohodlie dieťatka pri cestovaní za to naozaj stojí.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli