Bomimi Bastien Air - názor?

Zodpovedané
11. dec 2020

Dobrý deň.

Čo si myslite o kočíku Bomimi Bastien Air?

Ďakujem.

Ahoj,

kočík Bomimi Bastien Air je všeobecne fajn za tú cenu. Treba rátať s tým, že je to lacnejší model a také je aj jeho prevedenie. Hlavne to pocítiš na vyššej váhe a nie najlepšej skladnosti,. A pocítiš to aj pri kratšej ploche sedáku, ktorý nevydrží aj pre staršie dieťa.

Takže by som ho zhrnula ako fajn kočík s vaničkou pre menšie dieťa, keď potrebuješ niečo menej náročné a lacnejšie aj na nerovnosti.

Bomimi Bastien Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli