Brio/Britax Go Big športiak z bazáru - bude kompatibilný s vaničkou Britax Go Next a autosedačkou z Brio Go?

Zodpovedané
27. júl 2020

Zdravím,

chcela by som sa spýtať - idem kupovať kočík Brio / Britax Go Big z druhej ruky, je to čisto športová časť a chcem si k tomu dokúpiť vaničku z Brio / Britax Go Next a vajíčko z Brio Go - myslíte, že mi to sadne s použitím adaptérov?

Ďakujem 😊

Ahoj,

áno, čo sa týka koncoviek a kompatibility sadne ti to určite - nadstavby sú kompatibilné. Možno by som ešte premyslela vajíčko - autosedačku. Myslím to najmä preto, že samotné Brio Go je už dosť starší model a autosedačky by nemali byť veľaročné (staré) kvôli tomu, že spojej a plast sa rokmi a slnkom a používaním/zaťažovaním oslabujú. To z pohľadu nehody a bezpečia pre bábätko je dôležité zohľadniť. Vtedy totiž môžu aj inak bezpečné autosedačky dopadnúť nie tak dobre.

Takže poradím kuk vajíčko toho typu po max jednom dieťatku. Ale čisto z pohľadu koncoviek - áno, sadne ti to!

Britax Go Big

Brio Go

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli