Britax Go alebo Brio Go? V čom je rozdiel, plusy, mínusy kombinovaných kočíkov?

Zodpovedané
26. jan 2021

Ahoj,

mne to Brio nedá spávať... ale som si vlastne uvedomila že Brio Go aj Britax Go sú si veľmi ale veľmi podobné. V čom je rozdiel, v čom sú výhody, nevyhody, ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

Britax Go a Brio Go nie nadarmo majú podobné mená - je to prakticky ten istý kočík.

Britax Go

Rozdiel je v prvom rade vo veku - Brio s Go prišlo a je to teda starší kočík a Britax potom značku Brio kúpil a model prebral. Takže Britax go výhoda je to, že je to vekom jednoznačne mladší model, takže aj spoje, plasty, poťahy nebudú mať toľko rokov, ako Briácke. Takže výhoda Brio bude potenciálne v nižšej cene na bazáriku a Britax zasa z dlhodobého hľadiska lepšou výdržou, keďže je menej starý.

Funkčný rozdiel je potom už len v modeloch Go Next - oproti Go penovým má zadné nafukovacie kolesá, Go Big - všetky kolesá s pneumatikami plnenými penou plus úplný ľah.
Takže, oplatí sa priplatiť za novšie modely príp. vyššie rady, lebo toho ponúkajú viac a aj ti dlhšie vydržia v dobrom stave. Ak ti ide o čo najnižšiu cenu, tú dosiahneš starším modelom Brio Go.

Brio Go

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli