Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bugaboo Cameleon vs Moon Resea

Zodpovedané
9. jan 2019

Ahoj, chcem sa poradiť. Hľadám skladný, ľahký kočík, s ktorým sa bude dobre manipulovať, nezaberie veľa miesta v aute a využívať ho budem prevažne v meste, no musí zvládnuť aj terén ako napr. horský park.

Je to kočík pre moje druhé dieťa a chcem kúpiť aj skejt pre staršie. Proste praktický, univerzálny a ľahký kočík, no aj kvalitný. Zvažujem bugaboo cameleon 3, resp. 2,no skôr asi penové kolieska alebo ma zaujal aj Moon Resea. Oceňujem aj predĺženú striešku a priestrannú vaničku. Bude to letné bábätko. Moja predstava je max 400e a samozrejme sa nebránim kočíkom z bazáru. Vieš mi prosím poradiť, čo vy bolo vhodnejšie a kľudne aj iné značky, keď máš lepší tip. Ďakujem veľmi pekne 😊

Ahoj!

Oceňujem pomerne praktický výber, a to oboch kočíkov. Moon Resea je kočík s dobrým pomerom ceny a výkonu, no odporúčala by som ho prevažne do mesta. Bojím sa, či by si na horšom teréne nemala trochu problémy. Ak, tak do terénu ozaj len príležitostne.

Bugaboo Cameleon je určite lepšia, a kvalitnejšia voľba, ale do terénu typu horský park budeš takmer určite potrebovať prednú terénnu nápravu. Dvojku by so však už nebrala, je to dosť starý model - určite choď do trojky, vydrží lepšie a dlhšie. Výhodou Camu je aj pripojiteľný orgiginálny skejtík, čo je myslím si dosť veľká výhoda.

Ďalšími prípadnými možnosťami by mohli byť Cybex Balios S či Balios M, GB Beli 4, prípadne viaceré modely od značky Jané (najmä Crosswalk, Rider, prípadne Muum). Pozrieť môžeš aj Concord Wanderer ( Camino).


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.