Bugaboo Fox 2 alebo Cameleon 3? Aké sú rozdiely týchto kombinovaných kočíkov?

Zodpovedané
27. júl 2020

Ahoj Eli,

chcela by som sa ťa spýtať, keďže práve stojím pred výberom kočíka, aký je rozdiel medzi BGB Fox 2 a Cameleon 3? Až na také výrazne rozdiely som nenatrafila, ty určite budeš vedieť poradiť.

Ďakujem ti pekne 🙂

Ahoj,

medzi Bugaboo Cameleon 3 a Bugaboo Fox2 je náhodou fakt dosť rozdielov. Okrem toho, že Fox je vyšší, prepracovanejší a podstatne dizajnovo novší model, je aj vyšší (sedenie, vanička), má väčšie kolesá (najmä u predných to veľmi cítiť), iné skladanie, nemá prehadzovanie rúčky (čo znamená pevnejšiu konštrukciu, to prehadzovanie je predsa len naozaj už zastaralá a na jazdu nepohodlná technológia) a celkovo je prepracovanejší.
Fox má náhodou bližšie skôr k terénnemu staršiemu modelu Buffalo, ktorý nahradil, než k vyslovene mestskému nízkemu Cam-u.

Bugaboo Cameleon 3

Bugaboo Fox 2

Bugaboo Buffalo

Za mňa Fox je jednoznačne omnoho lepšou voľbou, takže ja by som vyberala tam. Je to jednoducho lepší vyšší model a dokonca sa aj dá poskladať so sedadlom (čo u Camu chýba).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli