Bugaboo Fox vs. Cybex Priam 2019 - ktorý by si si vybrala a prečo?

Zodpovedané
27. júl 2019

Ahoj,

vyberáme kombinovaný kočík a vôbec sa neviem rozhodnúť medzi Cybex Priam 2019 alebo Bugaboo Fox. Ktorý by si mi odporučila ty? Bábo sa narodí v novembri. Viem, že oba sú dobré, kvalitné kočíky - ale keby si sa mala rozhodnúť ty, ktorý by to bol a prečo?

Ďakujem velmi pekne za odpoved

Ahoj,

medzi Cybex Priam a Bugaboo Fox je to ťažké rozhodovanie. Oba krásne, kvalitné kočíky s dobrou jazdou, funkčným dizajnom a kopou super vlastností. Ale ty chceš konkrétny výber, tak ok😉

Cybex Priam 3

Bugaboo Fox

Ak by som vyslovene mala vybrať jeden, bolo by to ťažké, ale trochu viac ma to ťahá k Fox-u. Sedáky oboch modelov sú super, ale nejak mi, hlavne na mesiace po vaničke, viac sedí korýtkové sedenie.

Fox je ľahší, čo sa mi vždy ráta. Skvelé letné striešky, jednoduchšie skladovanie vaničky (keďže je to len textília so spevnením, čo sa navlieka na rovnaký rám), možnosti personalizácie a super jazdné vlastnosti a dokonca kompatibilita s bežeckým Runner podvozkom v prípade, že by si behala.

Najviac som doteraz bola spokojná so Seed Papilio - tak preto, ak vyberám Priam verzus Fox, nejak ten Fox trochu vyhráva podobným typom sedenia.

Bugaboo Runner

Seed Papilio

Čo sa vaničiek týka - obe sú dostatočne priestranné, s Priam-áckou vo výhode s kopou odvetrávania a výhľadu ale zasa, budeš mať novembrovča, takže to odvetrávanie tam až tak nezaváži. Tak to až tak v úvahu neberiem. 🙂

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli