Cestovný športový kočík - Joie Pact versus Zopa Mion, alebo aký iný do 150 eur?

Zodpovedané
9. dec 2019

Ahoj,

rozmýšľam, ktorý z týchto dvoch kočíkov kúpiť. Používaný by bol na nákupy plus sem tam prechádzka mestom a dovolenky, kedže máme malé auto a klasický športiak mi zaberie celý kufor. Alebo prípadne aký iný minimalisticky športový kočík poradíš, do 150€.

Ďakujem

Ahoj,

medzi Joie Pact a Zopa Mion by som ja jednoznačne volila Joie Pact, a to z dôvodu väčšej sedacej/ložnej plochy. Mion mne osobne príde maličký, čo sa priestoru týka (40cm chrbtová opierka mi príde prikrátka).

Joie Pact

Zopa Mion

Z inšpirácie mimo tvojho výberu: GB Qbit+ mi príde ako ešte lepšia voľba. Z lacnejších je vynikajúcim aj CBX Etu Plus, super aj pre o niečo väčšie kolesá. A spomeniem aj Kinderkraft Indy.

GB Qbit

CBX Etu Plus

Kinderkraft Indy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli