Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo hovoríš na kombinovaný kočík Nuna Demi Grow (Frost)? Aký je?

Zodpovedané
30. okt 2019

Ahoj Eli,

našla som na internete tento kočík (Nuna Demi Grow), a ešte si o ňom nepísala, resp.o tejto značke. Páči sa mi dizajnovo - vieš niečo o ňom? Mesto? Odpruženie? Atď...🙂

Ahoj!

Čo sa Nuna Demi Grow týka (Frost je len odtieň, pekná sivá btw) je jeden z v Amerike najobľúbenejších single-to-double kočíkov, teda full size jjednomiestny kočík konvertibilný na dvojmiestny tandem.

Je dizajnovo pekný, kvalita je predovšetkým mestská - ale úroveň prevedenia veľmi dobrá, väčšie kolesá s citeľným odpružením nie hojdanie, ale teda tlmiť nárazy ti budú), super košík (pri dvoj sedadlách ho ale z väčšej časti strácaš)… Za mňa, ak máš väčší kufor (nie je totiž až tak skladný), a pohodlie, polstrovanie pre dieťatko sú pre teba prioritou, je to určite dobrá možnosť. Veľkosť, váha a skladnosť sú u totho modelu skôr mínusom,a le je to daň za všetko, čo ponúka a vydrží.

Sedáky nie sú z najväčších (aby sa aj dva zmestili na tú konštrukciu), ale je to dobrá, priemerná veľkosť. Okrem toho pri dvojverzii obmedzuje aj počet konfigurácií - je to tandem vhodnejší skôr pre staršieho a mladšieho súrodenca, než pre dvojičky.

Celkovo značku Nuna môžem odporúčať, je to dobrá voľba, ale teda aj niečo stojí. Štýlom aj prevedením by som ju prirovnala k Celkovo značku Mutsy, čo sú ale nižšie kočíky.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.