Cybex Eezy S-Twist al. Joie Versatrax/iný športiak s dlhou ložnou plochou v ľahu pre veľkého chlapca

Zodpovedané
13. aug 2020

Ahoj,

Chcem Ťa poprosiť o radu. Hľadám športový kočík pre malého, ktorý je už vo svojich 9 mesiacoch poriadny chlap, a tak sa neviem rozhodnúť pre nejaký ten športiak. Chcela by som taký, ktorý má po spustení do polohy ležmo troška väčšiu dĺžku.

Našla som na nete Cybex Eezy S-Twist alebo Joie Versatrax napríklad. Zaujíma ma tvoj názor. Alebo ak máš nejaký lepší typ, budem vďačná za radu.

Ďakujem a prajem krásny deň.

Ahoj,

za mňa sú to dva fajn kočíky, každý trošku iný samozrejme. Cybex Eezy S-Twist+2 by som brala, ak je prioritou čo možno najskladnejší športový kočík. Človek chce a potrebuje niečo otočné. Je to podarený model s pomerne dlhou ložnou plochou. Samozrejme rátaj s tým, že keďže je strieška rovno nad opierkou (ako to u väčšiny otočných modelov aj bude), tak je samozrejme menej priestranný celkovo (oproti neotočným modelom).

<<reviews urls="

Cybex Eezy S-Twist+²

Joie Versatrax je už väčší, s hrubšou/pevnejšou konštrukciou a väčšími kolesami s penou plnenými pneumatikami, ale stále dostatočne ľahký a relatívne kompaktný po zložení aj so sedadlom. A sedák je tiež dlhší. Za mňa tento bude vhodným výberom, ak trošku horšie terény a pevnejší kočík realisticky využiješ.

Joie Versatrax

Ak by vyslovene dĺžka bola jedinou prioritou a terén bude mestský, určite stojí za to kuk aj Armadillo Flip XT a aj Cybex Mios na tom vôbec nie je zle.

Mamas&Papas Armadillo XT

Cybex Mios

Rovnako aj modely od dizajnovo špecifickej značky Emmaljunga.

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT90 Ergo

Emmaljunga NXT90 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli