Cybex Eezy S+2 vs. Cybex Eezy S-Twist 2 - bude "klasický" neotočný model postačovať, alebo je otočný model lepší?

Zodpovedané
27. júl 2020

Ahoj,

prosím ťa, ktorý z týchto modelov je vhodnejší? Chcem športiak skladný, čo vydrží aj nejaké nerovnosti - a aby bol až do konca kočíkovania. Ten Twist má myslím dlhšiu opierku nôh, resp. ložnú časť, ale to otáčanie mi príde zbytočné... tak že či ten "klasický" bude postačovať 🙂

Ďakujem

Ahoj,

ak vyslovene nepotrebuješ otočný model napríklad kvôli dieťatku, ktoré inak ako v protismere nechce byť, absolútne ti postačí neotočný Cybex Eezy S+2. Je aj na šírku priestrannejší, aj pevnejší, lebo sedadlo sa nemusí hýbať a aj strieška je lepšia, lebo sa nehýbe spolu s opierkou - takže som jednoznačne za.

Cybex Eezy S+²

Ak ti dieťa vydrží len v smere jazdy, ja by som o otočnom Cybex Eezy S-Twist+2 ani neuvažovala 😉

Cybex Eezy S-Twist²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli