Cybex Mios - čo všetko objednať, aby bol kompletný?

Zodpovedané
15. mar 2019

Ahoj,

prosím ťa, ten Mios sa kupuje ten podvozok a ten seat pack k tomu, áno? Chcem chromovú konštrukciu a modrý seat pack, takže tieto dve veci treba objednať? Či ešte niečo, aby bol komplet? Pláštenka je k tomu, či tá sa tiež kupuje zvlášť? Bo tie podvozky jeden je len taký holý, druhý má aj ten chrbát či čo, tak aby som dobre objednala. Ja viem, že blbá otázka asi, no nechcem sa seknút, keď budem objednávať.

Ďakujem

Ahoj,

pri objednávaní Cybex Mios treba objednať podvozok + seat, teda podvozok - konštrukciu akoby s rámom sedadla a k tomu seat pack (vyberáš si farbu, plus je v tom základ - textília sedáku so zladenou vložkou/vankúšom). V tomto je už aj pláštenka, tú netreba dokupovať.

Ja osobne som ho objednávala ako set s vaničkou a len som volila farbu striešok, takže aj taká možnosť sa dá nájsť resp. sa dala (aktuálne neviem, či sú dostupné sety) - ale to ty aj tak nepotrebuješ.
Aj limitované edície Mios-u sú obvykle kompletné bez potreby doobjednávať základné prvky. Doplnky ako taška, fusak, pultík na madlo sa objednávajú samostatne aj pri tých.

Cybex Mios 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli