Cybex Mios fusak - originálny či šuštiakový Lodger Bunker?

Zodpovedané
11. sep 2019

Dobrý večer,

prosím vás chcem sa spýtať, aký fusak mám kúpiť do Mios-u - originál alebo Lodger Bunker, ten šuštiakový? Neviem sa rozhodnúť, ktorý viac využijem.

Originál sa mi páči, len ten asi nie je prechodný - je len do zimy, že? A ten Lodger Bunker je využiteľný aj aj - len niektoré baby píšu, že je malé to vnútro, kde je tá vložka; že je krátke. Tak teraz vôbec neviem, ktorý kúpiť - poradíte mi?

Ďakujem pekne. Už ste mi poradili ohľadne kočíka a Mios je super, ďakujem.

Ahoj,

fusak k Cybex Mios … určite na to ideš dobre s výberom. Ja by som presne rovnako váhala medzi originálnym (pretože je do neho robený, sadne prakticky presne, čo je nielen dizajnová, ale aj funkčná výhoda), alebo nie až taký nafúknutý, vrstviaci sa Lodger Bunker.

Najskôr k originálnemu. Áno, je určený na zimu, ale mne osobne až tak hrubý teda nepríde. Hrubý je, aj teplý, pre správne oblečené dieťa dostatočne, ale nie je až taký hrubý ten materiál plus celkovo mi fusak príde užší (čo sa vnútorného priestoru týka. Neber ma zle, určite nechcem povedať, že je to zlý fusak - práve naopak, je veľmi fajn. Ale na to, koľko stojí (100 eur) mi nepríde. Ja osobne by som si vybrala kľudne aj originál, ale asi iba ak by som natrafila na nejakú fajn akciu či inú zľavovú ponuku, alebo potom z druhej ruky (tieto veci sa zasa tak nezničia).

Lodger Bunker na druhej strane - moja srdcovka. Sama som v Miose mala Bunker, ale teda flísový. Čo sa týka tej vnútornej vložky - áno, je kratšia a menšia ako tá vonkajšia, ale ona práve aj má slúžiť na zahriatie a zdvojenie tepla práve v rámci stredu tela dieťatka, “jadra” - tam je to najpotrebnejšie. Zvyšok chráni predsa druhá, hrubšia vonkajšia vrstva fusaku. Nám slúžila skvele a pri prechodnom období ju možno vybrať. Plus sa dá použiť aj ako podložka. Takže tam by som sa moc netrápila, či bude funkčný - Lodger Bunker funkčný jednoznačne bude. A dobrá správa je aj, že ponúka ozaj mnoho farieb, ale sa aj dá dobre zohnať na bazárikoch, plus vo výpredajoch.

Cybex Mios

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli