Cybex Mios športový kočík - existuje naň adaptér na Britax Baby Safe SHR 2 autosedačku?

Zodpovedané
7. jan 2021

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či má Britax adaptér na Cybex kočík? Máme Britax vajíčko (baby safe shr 2) a kúpili sme športový kočík Cybex Mios a napadlo mi, či náhodou neexistuje adaptér.

Ahoj,

Cybex všeobecne nevyrába adaptéry na Britax Römer autosedačky - takže ťa sklamem. Neexistuje adaptér, ktorým by si na Cybex Mios pripojila Baby Safe autosedačku.

Buď vajko nebudete používať na podvozku, alebo ho predáte. A kľudne bazárovo zoženiete Maxi-Cosi či Cybex, príp. Joie autosedačku, ktoré sedia na Cybex adaptéry.

Cybex Mios

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli