Cybex Priam 2019 - má šilt aj na strieške vaničky?

Zodpovedané
23. jan 2019

Ahoj, prosim mohla by som sa spytat na jednu info. Ma Cybex Priam 2019 silt proti slnku pridany aj na vanicke? Alebo len na sportovej casti? Dakujem

Ahoj,

Cybex Priam 3 má pridaný slnečný šilt ako na športiaku, tak aj na vaničke. Na väčšine fotiek ho z nejakého dôvodu nie je dobre vidno, ale je tam, sklopený. Prikladám fotografiu, na ktorej je zjavný.

Takže okrem fantastického odvetrávania a výhľadu pribudla aj možnosť bábätko v hlbokej časti lepšie zatieniť či ochrániť pred vetrom.

Cybex Priam 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli