Cybex Priam za 650 eur z bazáru, alebo aký iný kombinovaný kočík pre útlu mamičku a aj horší terén?

Zodpovedané
19. máj 2020

Ahoj,

zaujímal by ma tvoj názor na tento kočík. Mám šancu ho kúpiť od jednej pani. Oplatí sa mi ho zobrať za 650€ s pár škrabancami ? Mám termín v septembri, tak očakávam, že mi kočiarik prejde aj horší terén. Som útlej a nižšej postavy, skôr že či podľa tvojho názoru nie je vysoký? Ak hej, čo by si mi skôr iné odporučila v tej cene?

Ďakujem krásne

Ahoj,

Cybex Priam z bazáriku, vo všeobecnosti, prečo nie. Je to fajn kočík, pekný, v poriadku. Škrabancom sa na kočíku používaním nevyhneš a ja ich neberiem ako vadu u používaného kočíka - na funkčnosti neberú vôbec nič. Čo sa tvojej útlosti týka, kočík to nie je ultra vysoký, ale predsa len je väčší a nie je vyslovene ľahký. Okrem toho, ďalšou výtkou k tvojmu výberu - lebo mám aj výtky 🙂 - by bolo, že chceš kočík aj na horší terén, no a to tento, ako, prejde, ale je to model tvrdý, najmä táto staršia verzia, no budeš to cítiť. Celkovo, pomer cena a výkon, ktorý požaduješ, mi skôr vychádzajú na nie. A áno by to bolo asi iba keby tá cena bola fakt neskutočná, každopádne nižšia ako teraz je. Neviem ani, či v nej je aj autosedačka, za mňa by za tú cenu jednoznačne mala byť. Ale teda ja skôr poviem nie a odporučím si ho keď tak, ak ho veľmi chceš, ísť skúsiť, aj naložiť niečím ťažkým, nech vieš, aký je to pocit a ako sa ti správa v teréne.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Terén plus drobná maminka, tam by som ja skôr odporučila niečo menšie a schopné. Napr. Jané Kendo.

Jané Kendo

Aj Concord Wanderer mi príde fajn.

Concord Wanderer

Alebo by som kuk bazárový Emmaljunga NXT60 - nižší no extrémne odolný kočík aj na terén.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli