Dajú sa zohnať náhradné diely (bezpečnostné pásy) ku kočíku Mamas&Papas?

Zodpovedané
13. mar 2019

Prosím vás, existujú náhradné diely na kočíky značky Mamas&Papas? Potrebujem pásy, lebo sa mi zasekli. 🙁

Ahoj,

ku kočíkom značky Mamas&Papas prvou je zastávka na ich oficiálnej stránke. Mnoho náhradných dielov majú často stále dostupných - aj keď vždy záleží, aký diel a hlavne na aký model, čo teda nespomínaš (hľadala by som pod harness, straps alebo belts). Aktuálne však posielajú iba do UK a Írska, teda možno by bolo možnosťou spýtať sa aj distribútorov tejto značky (prípadne aj tvojho modelu) u nás, či ti to nevedia objednať. Takže skúsila by som poslať zopár emailov.

Ak sa ale jedná o starší model alebo tebou potrebný diel nemajú a objednať nevedia, riešila by som to popruhmi univerzálnymi. Dajú sa lacno kúpiť v detských predajniach s kočíkmi.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli