Do ktorého golfového kočíka ísť, značka Maclaren či Elodie Details?

Zodpovedané
2. jan 2020

Dobry den,

zvazujem kupu golfaca a vaham medzi tymito dvoma... viete mi odporucit, ktory sa viac oplati?

Ahoj,

vravíš, že zvažuješ dva, len mne teda nie je jasné, ktorý Maclaren myslíš.

Každopádne by som to rozdelila na výber podľa hlavnej priority:
Ak ti záleží na štýle, looku, módnosti, tak Elodie Details Stockholm Stroller 3.0 je jednoznačne fashionista. Vcelku kvalitný, naviac krásny a s prepracovanými detailmi. Každopádne s kratšou chrbtovou opierkou a dlhý po zložení - ale tak to už u golfiek býva.

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

Naopak Macleren golfové kočíky, najmä teda hovorím o vlajkových Techno XLR, Techno (Arc), Quest (Arc) - sú zasa tým funkčnejším, praktickejším výberom.
Ovládateľnosť, priestrannosť, životnosť sú tam výborné, čomu nasvedčuje aj celoživotná záruka. Plusom je aj spojená rukoväť u novších modelov, ktoré spomínam - takže ich potlačíš aj jednou rukou. Naviac, ak si vyberieš nejaký módnu limitku, aj farebnosťou a štýlovým aspektom vyhovejú. Za mňa osobne teda Maclaren - mám rada praktickosť a super jazdné vlastnosti viac, oplatia sa, dovolím si tvrdiť.

Maclaren Techno XLR 2018

Maclaren Techno Arc

Maclaren Quest Arc

ED golfky sú však naozaj krásne, o tom potom - takže ak to je priorita, choď kľudne do toho.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli