Dobrý športový kočík, čo zaberie málo miesta po zložení, plne polohovateľný, s polohovateľnou rukoväťou a veľkou strieškou

Zodpovedané
11. dec 2020

Zdravím,

poraďte mi dobrý športový kočík. Mal by spĺňať tieto parametre: málo miesta zaberať pri zložení, polohovateľné madlo pre rodiča, polohovanie chrbátika a nôh + veľkú, dlhú striešku, penové alebo nafukovacie kolesá, predné kolesá s aretáciou.

Ďakujem ak mi poradíte.

Ahoj,

nepíšeš ani rozpočet, ani terén. Penové alebo nafukovacie kolesá sú skoro všetky kolesá a sú veeeľmi rozdielne na použitie v teréne. Tak mi je ťažko odpovedať.

Dám pár tipov, ty si ich pozri a keď tak premysli čo ti vadilo, čo by si chcela, aký máš pripravený rozpočet, aké máš ďalšie predstavy.

Za mňa je to každopádne naj asi TFK Dot 2, lebo na to, že má aj ľah, aj priestor v sedadle, aj ako tak terén, tak aj ozaj kompaktné skladanie.

TFK Dot 2

Keby terén nebol vôbec podmienka, takveľmi kompaktný je aj Baby Jogger City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Určite stojí za to spomenúť aj iné športové kočíky od značky Baby Jogger - najmä výkonnostne.

Baby Jogger City Mini GT2 zvládne aj ozaj ťažší terén.

Baby Jogger City Mini GT2

Z lacnejších zasa uvediem kočík Kinderkraft Grande (super veľká strieška). Jasné ,že už ale bude aj trošku väčší po zložení.

Kinderkraft Grande

A úsporné skladanie je samozrejme typické aj pre také v podstate cestovné kočíky, z ktorých ešte spomeniem Cybex Eezy S+2.

Cybex Eezy S+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli