Doplnky ku kočíku Gesslein F6, kde zohnať?

Zodpovedané
3. apr 2019

Ahoj,

hladam doplnky na kocik Gesslein F6: drziak na flasu, tacku na madlo - pultik, pripadne tacku dopredu. Nikde neviem zohnat original k tekto znacke alebo aspon univerzalne.

Dakujem

Ahoj,

ku kočíku Gesslein F6 sú aktuálne dostupné len dva originálne doplnky - ochranný poťah na rukoväť a predná terénna, neotočná náprava. Ďalej Gesslein ponúka praktický organizér (vyzerá ako malá taška a má integrovanú spodnú sieťku - ten mi príde ako praktický doplnok, ktorý ti odporučím.

Gesslein F6 Air+

Mimo toho si tebou želané doplnky budeš musieť kúpiť univerzálne. Tu však chcem podotknúť, že detské madlo vo forme pultu nezoženieš. Aby sedelo, muselo by byť originálne pre tento kočík/sedadlo, a teda v ponuke nie je. Pre rodiča, mimo spomínaného organizéru, môžeš využiť aj univerzálne látkové organizéry iných značiek - obľúbené sú napríklad Pinkie, Elodie Details, Britax či Diono. Krásny nový organizér ponúka aj značka Silvercloud. Do nich môžeš do špeciálneho vrecka umiestniť aj nápoj/fľašku. Samostatný držiak na pohár neodporúčam univerzálny, nemám pocit, že pekne sedia - a teda ak, tak Diono.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli