Druhý, kvalitný športový kočík ku Bugaboo Fox (z výpredaja). Cybex Mios, Baaby Jogger City Tour Lux, Concord Soul?

Zodpovedané
11. jan 2021

Ahoj Eli,

Dakujem za pomoc pri výbere fusaku do vaničky Bgb Fox, nakoniec som kúpila Elodie Details na oficiálnej stránke s 50% zľavou a som spokojná.

Mám na teba ešte jednu otázku, prosím.
Keďže žijem v zahraničí a aj svokrovci bývajú na druhej strane krajiny (a moja rodina na SK), akonáhle to situácia dovolí, tak ich pôjdeme navštíviť.
A asi najskôr autom. A teda k veci, s Foxom som veľmi spokojná, zatiaľ používam vaničku, no v kufri zaberá dosť miesta a podľa videí aj športový je na tom podobne.

Chcem druhý športový kočík, ak by napríklad malý odmietal korýtko, no hlavne kvôli cestovaniu. Mám možnosť kúpiť niektoré kočíky v akcii, tak to chcem využiť. Nášho nového Foxíka sa mi podarilo kúpiť v dvojkombinacii za €639. Jedna predajňa tu končila s predajom značky Bugaboo a na posledný Fox classic khaki dali 50%.

Tak chcem kúpiť kvalitný športový kočík, no aj niečo ušetriť 😉

Ktorý by si mi odporučila, prosím?
Hľadám niečo ľahšie, skladné, otočné a do konca kočíkovania. A aby to aj dobre vyzeralo 😉

Tu kde žijem, majú všetci Peg-Pérego a Inglesina a BGB tu nie je rozšírené, tak aj športový by som chcela netuctový. Všetko sú to nové kočíky v akcii

1. Cybex Mios ale model 2018, Ferrari black za €350 a iné modely (Rebellious, Butterfly, Anna K tiež 2018) za €450...
Jediný rozdiel oproti mios 2 je tuším ten slnečný šilt, ktorý u 2018 chýba. Alebo sú tam aj iné rozdiely? A ten šilt tam veľmi chýba?
A myslíš, že tá black Ferrari veľmi vybledne? Keďže má sieťku na chrbatiku, tak sa bude používať hlavne na jar/leto...

2. Baby Jogger City Tour Lux majú v akcii za €230

3. Concord Soul za €180... tu veľa recenzií nie je... dočítala som sa, že je to lepšia verzia Bugaboo Bee.

Z neotocnych sa mi páči Greentom Upp Classic, ale za €300 sa mi tie vyššie uvedené zdajú ako lepšia investícia.

Ďakujem krásne 🙂

Ahoj,

v prvom rade ti blahoželám k perfektnej budúcej kúpe a tíško (trt, NAHLAS) ti závidím 😉 Supiš.

Pravda, že iné modely za plnú cenu sa ti ozaj neoplatí zvažovať pri takýchto cenovkách. Je to úžasné a hlavne, aj keby nevydržal kočík až do konca, ešte ho super predáš a vymeniť za neotočný môžeš aj neskôr.

Kvalita, malý kočík, ale pritom obratný a s ako tak dostatkom priestoru, top na leto. Za mňa stále Cybex Mios.

Cybex Mios

Mala som ho. Zbožňovala som ten malý milý a pevný, pružiaci dizajn. A MILUJEM tú Anna K verziu - takže ak by sa ti dalo, C’MON kupuj a po dopoužívaní mi ju pošli a ja si ju zarámujem 😀 Žartujem (ale asi ani nie).

Každopádne to je tak krásny kočík a toptoptop pre chlapca. Plus fakt ho nevídať, že musím silno lobovať za ten. Je proste úplne najsamoriginálnejší a krásne, živo, stimulujúco farebný. A keďže je aj na plochu dlhší od Concord Soul -u, fakt skôr ten. A na tú jar leto bude skvelý aj tým vetraním.

Concord Soul

Čo sa týka čiernej, tak môže vyblednúť. Aj Jeremy Scott-ovia vybldedli, takže skôr budem proti nej, lebo na tej čiernej je to fakt najviac vidno, viac ako na vzoroch. A za Rebellious zasa hovorí, že je to jedna z tých posledných než sa Mios vynovil, takže taký najaktuálnejší.

No a k šiltu - nie, nie je to skoro nijaký rozdiel. Strieška je sama o sebe dlhá. Akurát v ľahu je kratšia, ale to je aj na dvojkovej verzii.
Takže go for it, je to superská cena za limitku!!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli